PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855513}

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead
5,6 10 520
ocen
5,6 10 1 10520
5,7 7
ocen krytyków
Ci, którzy życzą mi śmierci
powrót do forum filmu Ci, którzy życzą mi śmierci

Typowy średniak. Ciekawa obsada, zasługująca na lepszy film. A tak dostajemy średniaka klasy b z przewidywalnym zakończeniem, aczkolwiek sprawnie nakręconego. Dzieciak zagrał tragicznie. Jednego dnia traci ojca, a następnego podśmiechujki z Andżeliną. Ja rozumiem, młody, hormony, a tu tak sam na sam w lesie z niezłym milf-em. Ale strasznie sztucznie to wyszło. Scenariusz cieniutki. Bernal nie ma co grać. Aidan Gillen dalej gra Grę o tron. Hoult poprawnie. Medina Senghore, o, tu zaskoczenie. Jedyna postać która zrobiła na mnie wrażenie. Andżelina - no cóż. Jednym się podoba , innym nie. Zagrała poprawnie, pokazała stanik. Ani mnie ziębi ani grzeje. Nie spodziewałem się wybitnego filmu i się nie zawiodłem.

ocenił(a) film na 5
lornemalwo

Konkretnie i na temat hue hue ]:->

ocenił(a) film na 7
lornemalwo

dzieciak zagral nierowno raz dobrze raz sztucznie i nienaturalnie jak na jego wiek czy stan emocjonalny ale ani razu sie nie usmiechnal raczej co chwila poplakiwal wiec nie wiem o jakich podsmiechujkach mowisz. Angi wyglada jak stallone wiec tragicznie ale przynajmniej nie musieli za duzo charakteryzacji dawac jak jej gosciu lomot spuscil. scena w strumieniu czysta bzdura bo skad tam niby tlen no i temperatura powietrza ugotowalaby im pluca ale to w sumie jedyna powazna wtopa. ogien pokazany fajnie wiec wybaczam.

ocenił(a) film na 3
magda_pik1990

Jedna poważna wtopa?????

ocenił(a) film na 7
Leszy2

w sumie to nawet nie wtopa bo sa udokumentowane przypadki ze ludzie sie tak niektorzy ratowali i im sie udalo jesli sie nie potopili czy nie ugotowali zywcem :). ja podchodze do tego tak - mozna zrobic film o jedzeniu zupy czy paleniu fajka przez pol godziny ale mozna tez wziac wszystkie przypadki brzegowe ktore nie zdarzaja sie kazdemu i codziennie i je ciekawie pokazac.

ocenił(a) film na 3
magda_pik1990

Teraz to się zgadza, ten film to jedna poważna wtopa.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

ja tak nie uwazam, oceniam calosc a pewne rzeczy moge wybaczyc jesli ta calosc mi sie podoba o ile sa mozliwe a to wszystko tu jest mozliwe choc nie zawsze wysoce prawdopodobne ale chrzanic to ludzie daja 10 godzilla kontra kong albo pokotowi a tutaj sie strasznie czepiaja...

ocenił(a) film na 3
magda_pik1990

Czepiają się bo to jest bardzo marny film, który niewielkim wysiłkiem można było zrobić o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

tak mozna w paru miejscach odrobine zmienic scenariusz tylko czy przez to film nie bylby mniej interesujacy ? nie wiem moze bylby lepszy moze nie. Mysle ze najgorzej jak sie ktos na cos napali i ma pewne oczekiwania a pozniej dostanie cos nie koniecznie zlego tyle ze innego niz oczekiwal i wtedy jest mimo wszystko bardziej rozczarowany niz zazwyczaj. Ja mam na odwrot w tym przypadku bo po filmie without remorse, ktory byl poprawny aczkolwiek przekazowo dla mnie dopiero naciagany do oporu i po obsadzie Angi nie spodziewalem sie niczego specjalnego a milo sie zaskoczylem.

ocenił(a) film na 7
magda_pik1990

ja tam czekam teraz az wreszcie bedzie wrath of man dostepny w sensownej jakosci - i mam nadzieje ze tam tez sie nie zawiode

ocenił(a) film na 7
magda_pik1990

Zgadzam się z Tobą,ale w końcu ten film nie był na faktach,więc absurdy mogły się zdarzać.Zresztą takie filmy ogląda się dla czystej rozrywki i odprężenia na koniec dnia ;)

ocenił(a) film na 3
jazdowicz2666

Ten film to gniot i nie ma co dorabiać teorii....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones