PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855513}

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead
5,6 10 519
ocen
5,6 10 1 10519
5,7 7
ocen krytyków
Ci, którzy życzą mi śmierci
powrót do forum filmu Ci, którzy życzą mi śmierci

Gniot

ocenił(a) film na 1

Najgłupsze sceny gdy Angelina ucieka przed piorunami skacząc z wieży i później gdy biegnie przez pole piorunów LOL Najlepsze, że gdy jednym dostaje to nagle przestają uderzać, a ona sobie siada z chłopakiem na polu. No i pożar na turbodopalaczach.
Film nie ma żadnej fabuły, nie wiadomo co takiego wiedział ojciec chłopaka.

Logan87

Ty oceniasz wszystkie filmy jakie oglądasz na 3 albo 4. Po co ty w ogóle filmy oglądasz?

ocenił(a) film na 1
JohnnyDepp4LIFE

W ostatnich czasach ciężko o dobry film. Polecam serial Niewinny. Teraz oglądam Hannę, też niezły.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Logan87

Zgadzam się z Loganem. Takiej kumulacji niedorzeczności i niedopowiedzeń w jednym filmie, to nie przypominam sobie... Trója na szynach.

Logan87

Zgadzam się w 100 %. Bardzo słaby film.

ocenił(a) film na 2
mirek_w_wilczynski

Śmiech na sali! Zastanawiam się czasem dlaczego Angelina bierze takie role.

dadzios

Kasa na adwokatów w walce z Bradem o dzieci potrzebna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
dadzios

Bo z tym plastikowym dziobem co może teraz grać??? czytałem, że Cage tu miał grać i... wszystko jasne w sumie to powinna być ocena zero...

Logan87

Popieram. Film jest marny w wielu aspektach. Przed 1 wybronił się zdjęciami czy montażem no i muzyka była w porządku. Natomiast cała reszta ech

Logan87

"Pożar na turbodopalaczach" - weź może poczytaj coś o pożarach lasów zanim się znowu wygłupisz. Jeśli okoliczności dopiszą, ogień może przemieszczać się z prędkością 20 km/h a przez dramatyczny widok ruchów płomieni sprawiać wrażenie, jakby ta prędkość była jeszcze większa - ten w filmie wcale nie był tak zabójczy jak niekiedy potrafią być.

Kolejna rzecz, wyskoczenie z wieży - ewidentne było, że piorunochron nie zapewnił uziemienia, przez co wszystko w środku się usmażyło. Nie wiem, czy bohaterka miałaby czas wyskoczyć z wieży, ale z pewnością była to słuszna decyzja, a przynajmniej sensowny odruch.

Z błyskawicami na polu rzeczywiście coś dziwnego się wydarzyło, chyba lepszym wyborem byłoby czołganie się - nie rozumiem tylko dlaczego te błyskawice nawalały w pole z takim upodobaniem. Ale kto wie, może taki fenomen potrafi zaistnieć.

"Film nie ma fabuły" - to chyba jeszcze większa bzdura niż poprzednie, a to co odkrył ojciec chłopca zostało z grubsza nakreślone podczas rozmowy w samochodzie, a także z kontekstu rozmów postaci-zabójców. Nie miało to żadnego znaczenia dla fabuły, która skupiała się na pościgu i postaci, których on dotyczył.
Nie ma to jak nie zrozumieć połowy filmu i w swojej ignorancji wystawić 1/10, czyli ocenę zarezerwowaną dla kompletnych filmowych nieporozumień. Nawet gdyby przyjąć, że scenariusz jest zupełnie do niczego, wciąż zostaje świetna reżyseria Sheridana, dobre występy i porządna strona wizualna.

Resvain

* szczegóły nie miały znaczenia dla fabuły, ważne było to, że dotyczyło to wpływowych przedstawicieli rządu i najpewniej organizacji przestępczych, z którymi prowadzą szemrane interesy. Ojciec był księgowym, mógł więc trafić na dowody dotyczące wysokich łapówek, lewych przetargów, prania pieniędzy, kont z kapitałem i tak dalej. Co z tego, która to z opcji?

ocenił(a) film na 2
Resvain

Dobry jesteś :D :D :D

dadzios

ok.

ocenił(a) film na 2
Resvain

ten film to chłam i bronienie go argumentami typu to jest tylko film i wszystko się może zdarzyć nie ma zupełnie sensu..

dadzios

w takim razie chyba niewiele zrozumiałeś z tych argumentów i nie, to nie jest chłam. Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 7
Resvain

Nie trać czasu na osłów. Oceniam filmy podobnie jak ty, myślę: nawet jeśli slalom z piorunami czy turbopożar mogły irytować, to na pewno nie brakuje filmowi napięcia, aktorzy dali radę, a muzyka i zdjęcia wręcz bdb. Jedynkowcom nie wytłumaczysz, próbowałem wielokrotnie, nie ma sensu.

ocenił(a) film na 2
xxadrianxx

Napięcie ???? Chyba to od tych piorunów ..

ocenił(a) film na 7
jaca1969

To też ;)

Resvain

Oczywiście, że nie miały. Mnie najbardziej poruszyła historia tego chłopca w jaki sposób stracił ojca. Mnie również 3 lata temu spotkała przykra historia, skończyło się na złamaniu biodra. Sprawca bezkarny. Pozdrawiam.

Resvain

mimo wszystko fabuły w tym nie wiele. Jest jakaś afera, która nie została określona, a która jest tylko po to aby dzieciak wylądował u AJ w środku pożaru.
W ogóle cały film powstał tylko po to aby pokazać pożar lasu chyba. Nawet osobisty dramat bohaterki istnieje tylko po to. Bez niego film byłby niemalże taki sam

ocenił(a) film na 6
Resvain

Jak najbardziej popieram twoje zdanie, film całkiem niezły, a wystawianie 1/10 to przejaw totalnej ignorancji elementów które w tym filmie zagrały jak należy.

ocenił(a) film na 3
Resvain

Co ty bredzisz? film gówniany na maksa i tyle.chybs, że lubisz oglądać plastik i botoks w lesie....

Mrowaro

tak

Logan87

Rozumiem ze nienawidzisz kina i wszystkiego co z nim zwiazane ... Niech zgadne... Wyborca Pis i zwolennik teori spiskowych jak plaska ziemia czy antyvaxerzy??

ocenił(a) film na 4
Sabcio1234

Typowe bredzenie POstępowego lewackiego aborcjonazisty. Jeśli głosujesz na PiS to jesteś płaskoziemcem. Takie brednie opowiadają wam na zjazdach kodziarzy? Przed czy PO wiwatach na cześć Lisa, Lemparcicy i Tuska? I co to ma niby wspólnego z krytyką akcyjniaków kręconych na odwal się?

theodorebagwell3

"aborcjonazisty" XDDDD brzmi bardzo groźnie, ciekawe czy cywilizacja życia wytrzyma ten atak

ocenił(a) film na 7
Resvain

akurat z jego wypowiedzią się zgadzam - ja na lewicę, zwłaszcza w obecnym, pseudopostępowym i wszechtolerancyjnym (aka antyrodzinnym, antykatolickim, antynarodowym) kształcie mam alergię. A PiS też mam dosyć. Zostaje ostatnia opcja - wg lewactwa jestem naziolem od Konfy ;)
Komentarz użytkownika Sabcio szufladkujący politycznie typa, z którym nota bene się nie zgadzam, to dno nie argument.

ocenił(a) film na 3
xxadrianxx

To antykatolickim czy antynarodowym? Bo jedno wyklucza drugie. :P

ocenił(a) film na 7
gadd

Dlaczego jedno wyklucza drugie?

Logan87

Zapomniałeś o ciężarnej, która dowaliła dwóm agentom zabójcom hahahaha.

ocenił(a) film na 4
Logan87

Smieszny był ten zabójca w chatce po dręczeniu tej czarnej. Palił się i krzyczał a w następnym ujęciu juz ugaszony w całym garniaku ech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones