PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322446}
5,2 4 589
ocen
5,2 10 1 4589
8,3 3
oceny krytyków
Ciastko z niespodzianką
powrót do forum filmu Ciastko z niespodzianką

Film jest super

ocenił(a) film na 8

Film jest po prostu genialny i niesamowicie oddaje ten właśnie stan. Doskonale rozumiem każdy 'dramat' jaki przeżywa bohaterka :D. Na pewno będę często wracać do tego filmu. Ktoś, kto nigdy tego nie czuł niech lepiej nie ogląda.

chmiel_88

Zgadzam się z Przedmówcą w 100%, trzeba się wczuć jak to kolega określił w : "każdy dramat który przeżywa bohaterka". ;]

ocenił(a) film na 3
chmiel_88

to chyba tak nie działa, nie znam nikogo kto jak jest super ujarany to podejmowałby działanie. To absurd.

ocenił(a) film na 8
maciusg

no to macie słaby stuff :D

ocenił(a) film na 3
chmiel_88

Jak byłem w Holandii to tak sobie dogodziłem, że nie ogarniałem nic -i uwierz w tym stadium nie mialem weny chodzic pomiędzy jadącymi rowerami.

ocenił(a) film na 8
maciusg

bo chyba nie musiałeś zapłacić dilerowi za wszelką cenę :D

ocenił(a) film na 3
chmiel_88

fakt

ocenił(a) film na 8
maciusg

Każda substancja psychoaktywna działa różnie na różne osoby. Np. po etanolu nie każdy jest agresywny, prawda? xd

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
chmiel_88

Całkiem dobry film, czy tak jest po mj, czy nie jest, czy to możliwe itp., itd. Po co taka rozkmina?To jest film rozrywkowy, nie naukowy itp. Co do działania, to fakt różnie na różne osoby, a i od nastawienia osoby, towarzystwa, ale.... miało nie być rozkminy, więc finito.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones