PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123383}

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

The Curious Case of Benjamin Button
7,7 510 529
ocen
7,7 10 1 510529
6,4 44
oceny krytyków
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
powrót do forum filmu Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

To był dobry pomysł na nowelę, ale film jest strasznie przeciętny. Widać, że nie było pomysłu na to
jak to pokazać.

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Myślę, że nie jeden reżyser chciałby dostać 13 prestiżowych nagród i 50 nominacji za film bez pomysłu (;

ocenił(a) film na 5
fllaczek

Ej, nawet Titanic i Władca Pierścienie dostały po 11 Oscarów..

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Titanic i WP też uważasz za kiepskie ?^^

ocenił(a) film na 5
fllaczek

Są to przyzwoite filmidła, ale jednak tylko filmidła, i nagrodę dałbym im tylko za efekty specjalne.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

"Noc żywych trupów" oraz "koszmar z ulicy wiązów" które ocenaisz bardzo wysopko, to za to dzieła zaiste wybitne i z najwyzszej półki, których scenariusz to amsjterszyk, gra aktorska zachwyca a przedstawienie "fabuły" powala swoją zjawiskowością

ocenił(a) film na 5
kardas

W porównaniu do "Buttona" faktycznie. Poza tym to filmy z charakterem (podcza gdy ten jest nijaki), świetnie wykonane. Nie bez powodu dorobiły się miana klasyki i filmów kultowych. Benjamin Button nigdy tego nie osiągnie, bo jest filmem jakich wiele. Że niby jest bardziej "ambitny"? Haha, śmieszne.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Klasyk ? Takie jest Twoje zdanie :) Dla mnie to bzdury o niczym :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
kardas

To film musi być o czymś?? Pierwsze słyszę, kto Ci tak powiedział? Wydawało mi się, że film ma mieć fajny pomysł, dobre wykonanie, klimat. Button też jest bzdurny, i też nie przypisywałbym mu sensu, ale jakoś Tobie to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 5
kardas

Aha, no i nie jest to moje zdanie, ale większości kinomanów - jeśli uważasz, że to ja pierwszy nazwałem "Koszmar" albo "Noc zywych trupów" klasyka, to chyba zaintersowales sie kinem wczoraj.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Nie interesuje sie kinem, interesuje mnie dobry film, ktory opowiada o czyms ciekawym i jest dla mnie dobrą rozrywką, przy ktorej moge wypic piwo i sie zrelaksowac po pracy. Nie Ty pierwszy nazwales cos klasyka, nie Ty ostatni i nie Ty jedyny. Są gusta i gusciki. Wg mnie stado biegajacych zombie to film bez pomysłu itd itp, ale to moja subiektywna opinia. Pozdrawiam i troche mniej wrogosci kolego, mniej egocentryzmu i mniej megalomanii

ocenił(a) film na 5
kardas

Nie widze jakoś żeby Benjamin Button w zestawieniu z Nocą Żywych Trupów miażdżył ten film pomysłem. "Noc" ma prosty, ale dobry pomysł, zrealizowany w prosty, ale dobry sposób. Ma atmosferę grozy i niepokoju, a ja w horrorach głównie tego szukam. Bo jeśli ktoś szuka wymyślnej fabuły, albo, jak niektórzy głupcy "przesłania", to niestety ale to nie ten gatunek. Co mu wcale nie umniejsza. I rozrywką też jest dobrą, choć może nie relaksującą.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

wybacz, ze szukam wymyslnej fabuly w filmach. Jako prostak, cham i chlop ze wsi, nie mam pojecia o tym co w filmie najwazniejsze. Jestem tylko glupcem, ktorzy co rano przewala 3 tony gnoju z przyczepy do stodoly. Nie zwracaj na mnie uwagi, gdzie mnie glupkowi do takiego obytego czlowieka jak Ty. Wybacz, ze smialem sie do Pana odezwac

ocenił(a) film na 5
kardas

Nie mówiłem o Tobie. Ale spotkałem już takie mądrale, które w filmach poszukują "przesłania", albo używają w stosunku do nich słowa "ambitny". Śmiać mi się z nich chce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones