PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123383}

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

The Curious Case of Benjamin Button
7,7 510 529
ocen
7,7 10 1 510529
6,4 44
oceny krytyków
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
powrót do forum filmu Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

2008 roku jaki obejrzałam.. cudny, poruszający, ciekawy, oryginalny.. Zasłużone 10/10.. rewelacyjna gra, fabuła, obsada.. Film trwa 2.45 min, a czuję niedosyt po jego obejrzeniu.. Jak dla mnie mógłby trwać jeszcze z 1,5 h :)) Cudo!!

ocenił(a) film na 8
Dealia

nic dodać .................. w pelni sie zgadzam

użytkownik usunięty
Beatle

Dobrze, że Fincher wywalczył cały czas projekcji.
Wg mnie również kolejna 1 h nie sprawiłaby kłopotu, jedynie przyjemność.
Pozdrawiam i polecam

ocenił(a) film na 8

Niesamowita mieszanka. Chwilami mocno dawał się we znaki "Forrest Gump", epicka miłość niczym z "Titanica" wymieszanego z "Miłością czasach w zarazy", no i sporo skojarzeń z "Pamiętnikiem"... Długie, ale nie nużące. Niezwykła za to ilość przemyśleń, metafor, pouczeń płynących z tego utworu.

Przemijamy... i tego nie da się zawrócić.
Ale w każdym momencie naszego życia, możemy zacząć od nowa. Bo nikt nie wie, co nam pisane... To prawdopodobnie te najbardziej powierzchowne przesłania.

Świetna kreacja Brada, oryginalny pomysł na scenariusz, pięknie opowiedziana historia, barwni bohaterowie (szczególnie przypadł mi do gustu kapitan statku ;) ), mógłbym w zasadzie tak wymieniać.

Slumdog Millionaire mnie poruszył. Benjamin Button doprowadził do duchowego orgazmu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones