PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714051}
10 2
oceny
10 10 1 2
City of Blood
powrót do forum filmu City of Blood

Piąta część "Kickboxera" w reżyserii Alberta Pyuna kilka razy zmieniała już tytuł: na początku był po prostu "Kickboxer 5", potem "The Kickboxer: City Of Blood", a teraz zostało samo "City Of Blood". Jest ona niezależna od tworzonego obecnie remake'u pierwszego "Kickboxera" - "Kickboxer: Vengeance" w reżyserii Johna Stockwella (główne role Alain Moussi, Jean-Claude Van Damme, Dave Bautista, Gina Carano, Georges St-Pierre i Darren Shahlavi).

W "City of Blood" zobaczymy Sashę Mitchella, Dennis’a Chana i Michela Qissi (znanego z roli Tong Po). Zdjęcia miały ruszyć w marcu 2015, jednak tak się nie stało. Tym razem nie chodzi o kasę, ale o zdrowie. Reżyser Albert Pyun od dłuższego czasu choruje na stwardnienie rozsiane i zwyczajnie nie jest na tyle silny, żeby realizować ten film. Co nie znaczy, że film nie powstanie, po prostu trzeba dłużej poczekać. Pyun właśnie pracuje nad post-produkcją swojego nowego filmu „Cyborg Nemesis”, który jest połączeniem serii filmów „Cyborg” i „Nemesis”, a jak tylko nabierze sił to uda się wraz z obsada i ekipą do Chin strzelać nowego „Kickboxera”. Nic, tylko życzyć powrotu do sił.

Na podstawie: [ http://kinosztukwalki.pl/2015/05/19/kickboxer-5-wstrzymany/ ]

Komentarz własny: Wielka szkoda, że film tak szybko nie powstanie. Aha, a jakby ktoś się zastanawiał jak wygląda teraz Sasha Mitchell to oto wywiad z aktorem [ https://www.youtube.com/watch?v=lFw33g8f4iw ]. Nieco przypakował, co nie :D

ash_williams85

Po co robic 5 czesc Kickboxera skoro juz ona jest piata czesc Kickboxera była zatytułowana kickboxer 5:odkupieniehttp://www.filmweb.pl/film/Odkupienie%3A+Kickboxer+5-1995-40522 i role głowna grał Mark Dacascos.

hubi1994

Faktycznie. Przepisywałem artykuł z kinosztukwalki.pl (teraz ta strona padła) nie zwracając na to uwagi na ta pomyłkę. Mój błąd.

ash_williams85

A co sądzisz o filmie kickboxer 5 odkupienie? w tym filmie usmiercono Davida Sloana ,ciekawe co by było gdyby po tej 5 czesci z Markiem Dacascosem zrobili 6 czesc kickboxera o synu Davida Sloana dobre by to było?.

hubi1994

Piątki akurat jeszcze nie widziałem. No to zapodałeś mi spoilera :P

Czy 6 część kickboxera o synu Davida Sloana byłaby dobra? Raczej nie, byłaby strasznie naciągana, cliché jak diabli. Wiadomo, ze Sasha nie zagra AVGN Davida... Andersona. Zaczynam się po mału zastanawiać ile ten film będzie miał wspólnego z seria Kickboxer.

ash_williams85

Jak to ten film nie będzie miał nic wspolnego z seria kickboxer? czemu tak twierdzisz? i dlaczego twierdzisz ze jak by była 6 czesc kickboxera o synu Davida Sloana byłaby naciagana? co to oznacza cliche jak diabli? i a w filmie kickboxer 5 :odkupienie został zabity David Sloan przez najemnikow Negala i tam go nie grał Sasha Mitchell i tam inny aktor grał Davida Sloana i tam nie był pokazany aktor ktory grał Davida tylko była pokazana czarna sylwetka na niebieskim tle.https://www.youtube.com/watch?v=F_daUDWUCw8 tutaj masz link do 5 czesci kickboxera.

hubi1994

Dzięki za link. Muszę tą ostatnia część nadrobić.

ash_williams85

Oglądałęs ta 5 częsc kickboxera? i jak ci sie podobała?co sadzisz o usmierceniu Davida Sloana na poczatku tego filmu? i dlaczego twierdzisz ze 6 czec kickboxera jakby była o synu Davida Sloana byłaby naciagana? a 5 czesc kickboxera z Markiem Dacascosem była w ameryce pod tytulem the redemption

ash_williams85

Witam, miło, że przepisałeś treść z mojej strony. Dwa sprostowania: A - Strona nie padła. B - Tytuł oryginalny "City Of Blood" miał brzmieć "KIckboxer 5" i miała być to oryginalna piąta część. Film "Odkupienie" z Dacascosem nie jest kontynuacją serii, a spin-offem.

PS. Film nie powstanie. Albert Pyun nie jest w stanie już pracować nad żadnym filmem, ani w ogóle funkcjonować. Choroba na początku uniemożliwiała mu poruszanie się, a teraz dotarła do mózgu... niestety. Jesteśmy świadkami jak reżyser takich produkcji jak "Cyborg" odchodzi... właściwie już duchem odszedł...

JamJestDiego

Dzięki za powiadomienie i sprostowanie.

JamJestDiego

To dlaczego film odkupienie z Markiem Dacascosem był na kasetach wideo zatyłowany Kickboxer 5 odkupienie a nie odkupienie? ale dziwi mnie to dlaczego po co robią Kickboxer 5 w którym bedą pokazywac że David Sloan żyję skoro on został zabity przez trzech najemników na początku filmu odkupienie to w końcu on żyje czy nie żyje?,na początku filmu odkupienie David Sloan pojawia się jako sylwetka to reżyserzy specjalnie zrobili żeby nie pokazywac twarzy aktora który go grał,miałt 190 cm wzrostu tak jak Sasha Mitchell miał taką samą sylwetkę jak on ale nie był do niego z twarzy podobny ja widziałem tego aktora co grał w odkupieniu Davida Sloana na stronie Geoffe Medda a co sądzisz o śmierci Davida Sloana w odkupieniu czy według ciebie ta śmierc jest naciągana?.

hubi1994

Film z Markiem Dacascosem był zatytułowany "Kickboxer 5: Odkupienie", ponieważ taki nosił tytuł. Wyszedł pod tą nazwą w polskiej telewizji i na VHS, za granicą też był promowany jako piątka. Pamiętaj jednak, że nie jest to oficjalny sequel, czyli kontynuacja czwórki, jest to spin-off, czyli luźny film nawiązujący w tym przypadku tylko jedną sceną do serii i nie ma z nią wiele wspólnego. Czemu taki tytuł? Cele promocyjne, chciano zarobić, sprzedać film... oficjalnie jest to "Odkupienie", a "Kickboxer 5" to dodatek do nazwy. Prawdziwa piata część miała zostać zrealizowana, ale niestety nie będzie.

Jako fani serii pozostaje nam czekać na remake pierwszego "Kickboxera" i na zapowiedzianego już "Kickboxera II", co więcej, Van Damme ostatnio informował, że zastanawia się nad udziałem w "Kickboxerze III" lub "Lwie Serce II"... łatwo wywnioskować, że na udział w "Kickboxerze II" się już zgodził i łatwo wywnioskować, ze trójka też ma powstać.

JamJestDiego

Jak mówisz że ten film nawiązuje tylko jedną sceną do kickboxera czyli tą sceną w której David Sloan został zabity . Dziwi mnie to dlaczego nigdzie nie jest napisane jak się nazywa aktor który grał Davida Sloana w Odkupieniu,a co ty sądzisz o śmierci Davida Sloana czy według ciebie śmierc Davida Sloana w Odkupieniu była naciągana? mam na myśli to że on został zabity przez trzech ludzi od Neegala.http://www.gmdojofit.com/photo-gallery/hollywood-photo-album/the-redempt ion-kickboxer-5-3.html Tak wygląda aktor któy w odkupieniu gral Davida Sloana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones