PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719149}

Clifford. Wielki czerwony pies

Clifford the Big Red Dog
6,3 4 501
ocen
6,3 10 1 4501
Clifford. Wielki czerwony pies
powrót do forum filmu Clifford. Wielki czerwony pies

Clifford

ocenił(a) film na 8

Jestem pod ogromnym wrażeniem z tej kultowej bajki mojego dzieciństwa zrobili bardzo dobry film i nawet zrobili bardzo dobrą animację tego psa można powiedzieć że prawie jak prawdziwy ale o ile pamiętam to w bajce chyba ten pies gadał więc nie pogardzę druga częścią

Ogólnie myślałem że to będzie kolejny zepsuty film ale miło się zaskoczyłem i ogólnie ten film też daje sporo przemyślenia moja ocena to 7.5/10 ale muszę dać 8 bo nie da połowicznie polecam bardzo ten film

sybaXD

W bajce on gadał, ale z inni psami. Miał tam taką swoją grupę przyjaciół. Z Emilia nie gadał tylko szczekał. Zresztą w piosence początkowej jest informacja, że gdy Clifford jeszcze urósł to przeprowadzili się na wyspę z kamienicy w mieście, więc jest to, to, co działo się teoretycznie przed przeprowadzką na wyspę.

sybaXD

Jedyna kropka w całej wypowiedzi była między "7" a "5" w "7.5". Dla ludzi to piszesz, szanuj trochę czytających, ciężko to czytać.

jamqdlaty

Tato bil cie paskiem jak byla pała z dyktanda ?

sybaXD

Tak, mówił.
Co prawda nie obejrzałem jeszcze filmu,lecz wystarczyło wejść na dubbingpedie żeby się rozczarować:-+
Z tego samego źródła wiem że zabraknie T-Bone'a i Cleo- przyjaciół Clifforda.

ocenił(a) film na 6
sybaXD

Summa summarum, dwie główne postacie są białe i to je najlepiej się odbiera. Mimo, że wujek jest błaznem, to na końcu staje się mądry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones