PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36108}
6,1 2 223
oceny
6,1 10 1 2223
Creepshow 2 Opowieści z dreszczykiem
powrót do forum filmu Creepshow 2 - Opowieści z dreszczykiem

Odc.I -5/10
Odc.II- 6/10
Odc.III-6/10

Fanom przywołanego w tytule serialu mogę śmiało polecić te epizody. Chociaż wypadają zdecydwanie mizerniej, aniżeli "Opowieści", są przyzwoitym cyklem i jako opowiastki grozy spisują się poprawnie

_suspect_

Pewnie nie wziąłeś pod uwagę faktu iż "Creepshow 2" powstał 2 lata wcześniej niż "Opowieści z krypty", które to właśnie w tym przypadku są imitacją "Creepshow" i "Creepshow 2". Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
lalala

Z tym, że nie koniecznie. Mógł mieć na myśli film "Tales from the Crypt" z 1972 roku

ocenił(a) film na 6
lalala

Serial "Opowieści z krypty" był kręcony na podstawie komiksów z lat 50, do tego jak już wspomniano był też film w latach 70, także chyba oczywiste co jest imitacją czego.

ocenił(a) film na 7
junkhead

W moim odczuciu Creepshow 2 było nieco lepsze od jedynki ale tylko nieco.Jak dla mnie:
odc.1-7/10
odc.2.-8/10
odc.3-6/10

Jak dla mnie to też takie "Opowieści z krypty" w jednym.Ale ogląda się przyjemnie a i te opowieści miały chyba wyższy poziom niż te z Creepshow 1.

ocenił(a) film na 2
_suspect_

Nuda i sztampa.
Kiepska muzyka, drewniane aktorstwo, pomysły poszczególnych epizodów wywołują jedynie uśmiech zażenowania.
Z tym "przewrotnym" zakończeniem drugiej historyjki recenzent też grubo przesadził. Tabliczka niby?
Tej produkcji brakuje lat świetlnych do Opowieści z Krypty i z czystym sumieniem stawiam 2.

eternal_champion

Wszystko i na temat. Jestem fanem tego typu rzeczy, ale to najgorszy zbiór horroropodobnych opowieści jakie było mi dane oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones