PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482710}
7,2 1 031
ocen
7,2 10 1 1031
Crows Zero II
powrót do forum filmu Crows Zero II

Film który...

ocenił(a) film na 7

...warto obejrzeć dla Serizawy. O ile w pierwszej części Genji był zabawny, dosyć ciekawy, to w drugiej po prostu jest. Chodzi, bije, trochę mówi.
Fabuła jest, jaka jest, i nie ma nad czym się rozwodzić. Można mówić jedynie o postaciach.
Dlatego tylko Serizawa, który jest kimś więcej, niż tylko "twardzielem".

Zaskoczyły mnie bliźniaki Izaki, ich gra jest zdecydowanie lepsza. Kto wie, może oprócz śpiewania na serio wezmą się za aktorstwo. ^^

Drago_2

Myślę dokładnie tak samo :D Serizawa jest po prostu niesamowity, podczas gdy Genji zawodzi na całej linii! Bliźniaki dodały temu filmowi kilka śmiesznych scen, ratując go od zbytniej "powagi".

ocenił(a) film na 4
Drago_2

Serizawa stał się jakby żulem i wyglądał diablo fajnie w tej roli, Genji tylko stał, włoski na czółko mu opadały i smędził. Szkoda tylko, ze Miike nie wymyślił mu jakiejś ciekawszej rozrywki, bo ta wielka strzałka przy kuli z jedynki to już nie to samo.Kto oglądał ten wie:)

ocenił(a) film na 7
TURSKI

Niby tak, ale aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby Miike faktycznie się zastanowił i rzucił coś większego, niż kula. *swoją drogą oba momenty są tak fantastycznie dziwne, że powalają.* W końcu to Miike ;)

ocenił(a) film na 8
Drago_2

Az dziwne ze to nie Serizawa dowodzil w Suzuran.

ocenił(a) film na 7
doodeek

No właśnie. Powinien. Siła Genji'ego wydawała się nieco naciągnięta, zwłaszcza w drugiej części (niby to on pokonał szefa, ale w końcu to Ryo wzbudzał ogólną grozę.)

ocenił(a) film na 5
Drago_2

Faktycznie Genji stał się bardziej płaski w tej części. Mimo wszystko film mi się podobał. Muzyka utrzymała poziom z pierwszej części, co jest na duży plus :) Akcja jest, choć może mniej przejmująca niż poprzednio. Ot, było wiadomo, że będą się lać, ale jakiejś większej pasji w tym nie było.
Jednak obejrzałam z przyjemnością i jestem zadowolona :)

ocenił(a) film na 6
Lilith_Flame

Oglądając tą część dokładnie wiedziałam kto z kim będzie walczyć, kto kogo pokona itp. Strasznie przewidywalny ten film. Pierwsza część za to była świetna. Żałuję tylko że nie było więcej gagów podobnych do kuli czy lotki. Sam pomysł jest przecudowny. Najbardziej w tej części podobał mi się Tokio. A Miura wyglądał cudownie.

alina_baranowska

Co racja to racja, Serizawa ogólnie wydawał się dojrzalszy a genji cóż poza tym że wygrał w 1 części to nic specjalnego nie pokazal tutaj, niby rindaman lał go cały czas a pod koniec się ugiął? bez sensu , Chociaż jak dla mnie Rindaman jest bardzo ciekawą postacią zwłaszcza jak pokazał się w 1 częsci w tym kapturze ;p Film oceniam na 7/10 gdyż lubię Japońskie kino lecz czekam na 3 gdzie Genji pokaże trochę wiecej ,

Drago_2

A mi się bardzo podoba postać Genji, to w końcu on jest głównym bohaterem i widzimy jak dojrzewa do tego by wreszcie pokonać Rindamana, w filmie nie widzimy czy zwyciężył ale możemy tego się domyślić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones