PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493404}

Cudowne życie po życiu

It's a Wonderful Afterlife
5,2 419
ocen
5,2 10 1 419
Cudowne życie po życiu
powrót do forum filmu Cudowne życie po życiu

film jest dziwny po pierwsze postac matki ktora zabija przedstawiona jako dobra kochajaca matka po drubie miesznie kina hinduskiego angileskiego i amerykanskiego jest poprostu dziwne po za tym film calkiem niezly dobra praca z kamera i niezle teksty ... mialam szczescie widziec film na pokazie przd premierowym i porozmawiac z sama Gurinder Chadha co mnie zdziwiolo to to ze ona uwaza ten film za horror a przciez wogole nie jest straszny nawet przyznala sie ze w swoim zyciu obejzala tylko jeden horror co widac ogladajac film :P napewno spodoba sie fanom bollywood.

Angelika_spox

Oznaczaj spojlery a nie walisz w głównym wątku bo ktoś Ci się do dupy dobierze za to :P

Angelika_spox

Poniekąd jest to horror (są duchy, jest nawiązanie do "Carrie" - tzn. tak się domyślam, bo "Carrie" nie widziałem :P ), trochę to kryminał, trochę komedia (zresztą romantyczna), ale przede wszystkim film o hinduskich obyczajach związanych z aranżowaniem małżeństw. Mi się podobał. :)

ocenił(a) film na 6
Davus

Mi też się podobał, uważam, że na prawdę był zabawny. Razem z mężem nic tylko siedzieliśmy i śmialiśmy się cały czas. Wcale nie uważam, że to nieudany film. Arcydziełem nie jest, ale raczej ma on funkcję rozrywkową. :)

Angelika_spox

szukałam filmu do obejrzenia, trafiłam na ten, rzuciłam okiem na komentarze - już znam zakończenie - wielkie dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones