PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613364}

Cudowne tu i teraz

The Spectacular Now
6,4 53 524
oceny
6,4 10 1 53524
6,8 18
ocen krytyków
Cudowne tu i teraz
powrót do forum filmu Cudowne tu i teraz

Film prosty, pomimo tego, że trochę banalny to jednak ogląda się go z ciekawością do końca. Jednak nie czułam tej ich miłości między Aimee a Sutter'em wzajemnej miłości. Aimee widać bardzo go kochała, wydawało mi się, że Sytter wciąż uznaje to za :a, zobaczmy czy coś z tego wyjdzie, jak nie wyjdzie, to przynajmniej miała chłopaka". On ją tak odrzuca, że nawet wg mnienie widać było, że robi to dla niej tak jak pod koniec filmu się dowiadujemy w barze.

synacky

Ona była okropna. Trzeba naprawdę być ślepym żeby nie widziec, że on miał poważny problem, jego pracodawca zauważył, a ona nie? I zamiast porozmawiac z nim to wolała unikać tematu i jeszcze dolewała mu alkoholu. Mam wrażenie, że sama piła i robiła co chciał żeby jej tylko nie zostawił. To raczej nie miłość z jej strony tylko dziecinne zauroczenie i lęk przed tym, że mógłby ją zostawić. Ona była bardzo niedojrzała. Kojarzyła mi się z dzieciakami, które zaczynają palić papierosy żeby zaimponować kolegom, bo to takie dorosłe. Ona robiła to, co wydawało jej się, że spodobałoby się Sutterowi. Przez to podsycała w nim nałóg i nijak mu pomogła.

ocenił(a) film na 6
synacky

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - to było podejście Suttera do Aimee, ale że to nie był zły chłopak to na końcu pojechał za nią - po prostu to nie była jakaś wielka miłość ale coś pomiędzy "bardzo lubieniem" a młodzieńczą "miłością" bez jakiejś przesadnej głębi, ot zwyczajny związek. Podobnie u Aimee, która nie miała jednak rozterek Suttera. To był jej pierwszy chłopak, zadurzyła się w nim, ale obyło się bez większej tragedii, kiedy przyszło się rozstać, co widać w końcówce na kampusie, gdzie Aimee nie ma depresji po rozstaniu, nie jest to dla niej koniec świata, życie toczy się dalej, a za rogiem być może czeka już nowa sympatia..

synacky

Dla mnie istnieje tylko Tris i Four , ta para mnie przekonuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones