PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736469}

Cyberszantaż

Cyberbully
6,3 11 496
ocen
6,3 10 1 11496
Cyberszantaż
powrót do forum filmu Cyberszantaż

Haker

ocenił(a) film na 7

Bardzo ciekawi mnie kim jest ten haker :D Szkoda, że tego nie ujawniono

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

Również mnie to trochę rozczarowało.

celest

I mnie...

cocoatea

Mnie również...

ocenił(a) film na 7
mrsCamilly

A mnie nie.

ocenił(a) film na 8
pepe_monroe

Mogłoby to zepsuć koniec. A tak jest powód do przemyśleń... :)

ocenił(a) film na 8
celest

A co za różnica kim był ten haker?

ocenił(a) film na 6
pimi6

Dokładnie. Poza tym, prawdopodobne jest, że Casey go nie znała, także jego twarz/imię nic nam by nie dało.
Myślę, że to był tylko zwykły, szary człowiek, który w dość kontrowersyjny sposób chciał na kogoś zrzucić winę za samobójstwo Jennifer - ponieważ sam odczuwał poczucie winy. W końcu komentował WSZYSTKIE jej filmiki. Casey tylko jeden, o istnieniu reszty nie miała pojęcia.
To on był jej prześladowcą - tylko czemu chciał, by Casey się zabiła? Miałby kolejną krew na rękach. To jest dla mnie nielogiczne.
A może on zamiast poczucia winy, czerpał z tego satysfakcję? Hm, hm.

ocenił(a) film na 8
little_wolf

Prześladowca prześladował innego prześladowcę? Choć nakłanianie do samobójstwa to już nie "prześladowanie", coś znacznie poważniejszego (nie jestem prawnikiem, więc nie wiem dokładnie)...

pimi6

też prześladowania, przecież swoim ofiarom też pisali ''zabij się'' (to też prześladowanie, ale w bardziej bezpośredni sposób)

ocenił(a) film na 5
little_wolf

No wlasnie on nie odczuwal zadnego poczucia winy. Chcial po prostu znalezc kolejna ofiare bo mu sie spodobalo. Akurat trafilo na Casey bo ona pierwsza zaczela trollowac tamta dziewczyne. Chcial by miala ona poczucie winy, grozil ze wysle jej nagie fotki i chcial zmusic ja do popelnienia samobojstwa. Typowy troll, tyle ze gorszy bo nie tylko slowami ranil, ale tez znecal sie psychicznie i zmuszal do samobojstwa. Pewnie jego zycie bylo marne i dobrze Casey zrobila wylaczajac kompa,nie spodziewal sie tego, a ona chociaz nie poddala sie, choc myslalam ze jednak umrze bo robila co jej kazal.

ocenił(a) film na 7
pimi6

Duża.

Eiikoo

Dzięki za spoiler

Eiikoo

Naprawdę chcesz wiedzieć kim jest haker?

Steerpike_84

Hah, dobry nick :D

mrsCamilly

Har har har

Steerpike_84

Oj... haha :D
Świeżo po seansie widzę? Dobry film.

ocenił(a) film na 7
KeiChan

Har Har XD Blond har hehe

ocenił(a) film na 5
Steerpike_84

Har har har ;)

Veisa

Har har har

ocenił(a) film na 8
Steerpike_84

har har har gościu rozwalasz mnie, hahhahah xd

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

To byłaby wisienka na torcie ;) ale rozumiem że przekazem tego filmu był fakt braku animowości w sieci oraz fakt, że słowami, trolowaniem można zniszczyć komuś życie. Film fajnie zrealizowany, z ciekawością obejrzałam :>

ocenił(a) film na 7
Alicja_kosmitka

"animowości" - urocze :)))
to pewnie od anime... bo przecież nie od anonimu.
Pozdrawiam ciepło

ocenił(a) film na 8
Rajwant

oj no taka tam literówka ;P

ocenił(a) film na 2
Eiikoo

Wydaje mi się, że hakerem była Megan.

angelika11455

Źle ci się wydaje. Har har har.

ocenił(a) film na 7
Steerpike_84

:DD
Uważaj, bo Megan miała by takie zdolności do zhackowania komputera i telefonu ;p

ocenił(a) film na 6
Eiikoo

Tak mi przez myśl przeszło ze to mógł być Alex (chlopak przyjaciolki) bo pod koniec filmu mowi"wiem ze to nie ty wrzucilas te zdjecia" czyli wie o hakerze.

brylantinio

Ale ona to powiedziała, ponieważ dziewczyny były przyjaciółkami i Megan wiedziała, że Casey po prostu nie byłaby zdolna do czegoś takiego.

Eiikoo

A co by wniosło do treści filmu wygląd jakiegoś obcego grubego 30-latka z pryszczami, bo tak go sobie pewnie wyobrażasz? Nie ma to znaczenia, bo świrem dręczącym inne osoby może być każdy.

ocenił(a) film na 6
Eiikoo

Przecież było powiedziane kim jest haker....

ocenił(a) film na 7
Eiikoo

nie umiesz baranie zaznaczyć że spojlerujesz???

ocenił(a) film na 7
trollu80

Musiałam to szybko pisać, więc pominęłam (: Przepraszam bardzo

Eiikoo

ok przeprosiny przyjęte:) ja przepraszam za 'barana' myślałem że do kolesia piszę nie spojrzałem na nick,pozdrawiam

Eiikoo

tak trochę spoiler

Eiikoo

kurde no naucz się oznaczać wątki jako spoilery !

ocenił(a) film na 7
Eiikoo

A co to ma za znaczenie dla przesłania filmu ?

ocenił(a) film na 4
Eiikoo

Hakerem był ojciec Casey.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Heh, ciekawa teoria.
SPOILER
.
.
.
.

Pod koniec filmu, gdy słychać było tupanie na schodach, zamiast ulgi, poczułam lęk, że to ten "ktoś" się do niej zbliża. Postawienie jej ojca w roli hakera jest niemożliwe. W końcu rozmawiała z nim przez zamknięte drzwi, a nawet chciał wejść do jej pokoju. Jaki byłby w tym sens? Niemniej jednak ta teoria nadal jest na swój sposób ciekawa ;)
.
.

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

Dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 7
durekdurek

proszę bardzo (:

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

Jesteś podłym człowiekiem.

ocenił(a) film na 7
durekdurek

A Ty bardzo miłym.

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

Bo to bez znaczenia. I tak nic by Ci to nie powiedziało bo niby skąd. Chodziło o to że Arya rzekomo rozpoczęła hejt który doprowadził do samobójstwa tej dziewczyny. Haker był drugą osobą hejtującą, najprawdopodobniej w jakiś sposób zaczął hejtować dlatego że Arya to zrobiła i dlatego ją obwinił za śmierć dziewczyny (bo gdyby nie ona to on by nie zaczął). Tylko że zapomniał że to nie ona wstawiała post pod kazdym filmikiem. Generalnie dosyć dziwna postawa, chciał w jakiś sposób odkupić swoje winy? A to jak wygląda haker naprawdę nie ma znaczenia. Co by Ci dała wiedza czy wygląda jak janusz czy Clooney. On był NIKIM

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Lll

Zwyczajna ciekawość

ocenił(a) film na 8
Eiikoo

To tak samo jakbym teraz wkleił Ci przypadkowe zdjęcie znalezione na facebooku lub gdzieś w google. bez sensu

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Lll

Widzę że ktoś tu oglądał gre o tron bo ona tu ma inaczej na imię

ocenił(a) film na 8
Andzia00032

Proste. Do końca życia pozostanie dla mnie Arya, chyba że zagra lepszą rolę

Eiikoo

Ja się dosyć szybko domysliłem i sądze, że się tutaj nie mylę. Jestem na dobrym tropie.
Pewnie to młody Jeffrey jest tym hakerem.
yo

Eiikoo

Kur#a dzieki za spoiler typie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones