PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37317}
4,6 1 663
oceny
4,6 10 1 1663
Cyborg 2: Szklany cień
powrót do forum filmu Cyborg 2: Szklany cień

Pod praktycznie każdym względem jest to film gorszy od części pierwszej. Dwa duże plusy pierwszego Cyborga czyli świat przedstawiony oraz kostiumy tutaj niestety zawodzą. Trochę boję się zabierać teraz za trzecią część biorąc pod uwagę to co tutaj dostałem.
No dobra ponarzekałem trochę a mimo wszystko dałem 4 temu filmowi czyli wynika z tego, że nie było aż tak tragicznie. No i rzeczywiście nie było. Ma on pewny specyficzny urok b klasowości, który momentami potrafił mnie przyciągnąć do ekranu. Do tego jeden z czarnych charakterów tutaj jest znacznie lepszy od tego przedstawionego w części pierwszej. Co jak teraz tak myślę nie było jakoś specjalne trudne, no ale mimo wszystko. Ponadto gra tutaj Angelina Jolie dla której była to jedna z pierwszych ról w karierze i już za samo to warto ten film sprawdzić. Oczywiści nie błyszczy jakoś specjalnie, ale na tle niektórych aktorów tutaj to na pewno się wyróżnia się pozytywnie. Dodatkowo same pomysły fabularne mimo, że nie były jakoś specjalnie odkrywcze czyli dwie wielkie korporacje panujące na świecie i rywalizujące ze sobą a także wątek miłosny człowieka z cyborgiem to miały one w sobie potencjał na naprawdę przyzwoitą historię. Nie zostało to niestety należycie wykorzystane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones