PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4765}
5,9 9 702
oceny
5,9 10 1 9702
Cyborg
powrót do forum filmu Cyborg

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Wiele osób śmieje się i krytykuje ten film, ale ja oceniam "Cyborga" jako najlepszy film w karierze Van Damme'a. Nie jest on liniowy i tak płytki jak inne produkcje, w których występował JCVD, rozwalając tylko każdego kopniakami (mam na myśli wszystkie jego filmy typu "karate"). W "Cyborgu" mamy fajny klimat i ta zdziczała banda Fendera. Zawsze fajnie ogląda się scenę gonitwy przez kanały ściekowe. Poza tym BARDZO DOBRA muzyka. Soundtrack pasowałby również chyba do filmów fantasy, ale i w tym przypadku świetnie się słucha tych kawałków, tworzą odpowiedni klimat. Niezłe były też sceny retrospekcji + też odpowiednia muzyka. Jeszcze ta fajna aktorka co biegała za za Van Damme'm
Film oceniam wysoko - na 8/10. Dla mnie jest to jeden z kultowych filmów z lat 80 i jak już mówiłem - najlepszy z Van Damme'm.

Axel

Zgadzam się, ale ja daję 10/10.

cyborg.vandamme

popieram. jeden z moich ulubionych filmow z lat mlodzienczych

ocenił(a) film na 8
Axel

plus bardzo dobre sceny walki, świetna scena ukrzyżowania, postapokaliptyczny klimat, klasyka

ocenił(a) film na 8
cyberborys

swietny film, popieram, wyjatkowy klimat, wbrew pozorom przemyslany...swietne walki...

MattaiML

A no i jeszcze świetna muzyka ma soundtrack i czasami sobie słucham.

Axel

Jak dla mnie to bardzo zły. Lubię niektóre filmy z JCVD, ale tego oglądać się nie dało. Postapoliptyczny klimat - może i tak, ale w wielu miejscach wyłazi na wierzch fakt, iż to taniocha i bohaterowie latają po jakiejś budowie;) I to ten klimat niszczy. No i jednak nie przepadam za filmami, w których najczęściej wypowiadaną kwestią jest "AAAAARGH" :) Sceny walki również moim zdaniem wypadały blado - były krwawe i brutalne, ale osobiście wolę, gdy ich choreografia jest ciekawsza. Natomiast muzyka faktycznie była dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones