PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=959}

Częstotliwość

Frequency
7,3 25 132
oceny
7,3 10 1 25132
6,0 3
oceny krytyków
Częstotliwość
powrót do forum filmu Częstotliwość

Ale mimo swoich wad to jest bardzo porządne kino rozrywkowe i nie należy upatrywać w nim niczego więcej. Film trzyma w napięciu od początku do końca, a że nie jest spójny z teorią światów równoległych to tym lepiej. Zresztą można to zarzucić większości filmów tego typu, nawet tym wydawało by się hiperpoprawnym. Z drugiej strony można teoretycznie przyjąć że taka ścieżka czasu również istnieje.

ocenił(a) film na 9
2222

Dokładnie. Zauważmy,że TEORIA Światów równoległych to....tylko teoria,nie poparta żadnymi dowodami. OK,wywodzi się od tęgich umysłów,ale...Kiedyś też "tęgie umysły" twierdziły,że Ziemia jest płaska :) Dopóki nie znajdą się niepodważalne dowody,dopóty każda teoria jest prawdopodobna. Nawet ta z myszką Miki

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Kto twierdził? Zwłaszcza, że Eratostenes w III wieku p.n.e względnie dokładnie obliczył długość równika i promień ziemi.
Teoria płaskiej ziemi to mit, który narósł w głupich podręcznikach szkolnych.

2222

Film rzeczywiście bardzo dobry. A jak dobrze zauwazyleś nie ma szans przynajmniej wg mnie zrobic filmu o tej tematyce w 100% spójnego i logicznego bo to podroze w czasie są teoria, ktora moze nigdy nie zostac udowodniona i wyprobowana. Chociaz ogolnie nie jestem pewna czy powinny byc dążenia w tym kierunku.

użytkownik usunięty
2222

Są tu oczywiście same błędy i nielogiczności, ale o to nie mam pretensji - taka konwencja. Natomiast przy tego typu filmach liczę, że twórcy mnie czymś zaskoczą. A tu dostałem film mocno przewidywalny i w sumie średniawy. Do tego dużo łzawości, rodzinności i sentymentalizmu. Amerykanie to chyba lubią, ja mniej.

ocenił(a) film na 9
2222

R
acja, bardzo fajny film. Tylko o dziwo niejakiego Kamińskiego zmęczył. A może co innego w tym czasie go zmęczyło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones