PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638036}

Człowiek Tai Chi

Man of Tai Chi
5,7 11 701
ocen
5,7 10 1 11701
Człowiek Tai Chi
powrót do forum filmu Człowiek Tai Chi

Znowu wiesza sie psy

ocenił(a) film na 7

nad calkiem niezlym filmem. Wiadomo, ze sa lepsze od niego, ale to nie oznacza, ze "Czlowiek Tai Chi" to strata czasu.. wrecz przeciwnie obejrzalem go z zaciekawieniem. Filmow o podobnej fabule bylo wiele, ale to co rozni ten od innych to to ze stylem walki staje sie samo "Tai Chi". Pokazana jest przemiana Tiger Chena z dobrego w zlego i znowu w dobrego. Calkiem niezle pokazana jest walka dobra ze zlem gdzie najperw zlo zwycieza i ponownie dobro odzyskuje kontrole nad glownym bohaterem. Yin i yang czyli dobro 50% i zlo 50 %.. ja osobiscie uwazam, ze aby dobrze zyc musi byc przynajmniej 51% do 49% na strone DOBRA!! 7/10

ocenił(a) film na 8
fari

zdecydowanie się zgadzam. nie wiem skąd tyle negatywnych ocen. nawet pomijając fabułę filmu, same walki są naprawdę na wysokim poziomie. dawno nie oglądałem filmu walki, w którym się tak efektownie biją. nie można tego filmu traktować jak jakiegoś melodramatu ze ściskającym za serce przesłaniem. ale film coś tam opowiada, a cała oprawa jest bardzo dobra. widać powiązanie z matrixem, ale nie widzę w tym nic złego. Keanu zatęsknił za takimi klimatami i zrobił swój film. ja mu za niego daję plusa.

ocenił(a) film na 7
Yaerius

Ja też i również oceniam go w kategorii "filmów karate" na 7/10

ocenił(a) film na 7
fari

Mi się z kolei spodobała kreacja mrocznego Keanu :) pasuje mu granie szwarccharakterów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones