PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4828}

Człowiek-demolka

Demolition Man
6,8 70 106
ocen
6,8 10 1 70106
5,9 15
ocen krytyków
Człowiek demolka
powrót do forum filmu Człowiek-demolka

Widziałem dwie wersje tego filmu. W jednej Cocteau zaprasza Johna do Taco Bell, a w drugiej, która pojawiła się niedawno na Netflixie, do Pizza Hut. Wiem, że to różne wersje na różne kraje. Najlepsze jest jednak to, że w tej gdzie mówią o Taco Bell jadą do Pizza Hut, a w tej gdzie mówią o Pizza Hut jadą do Taco Bell :) Nie wiem skąd ten błąd, ale innej (poprawnej) wersji nigdy nie widziałem.

logan_slupsk

Ja z kolei na Netflixie widziałem wersje, gdzie mówili o Taco Bell :)

ocenił(a) film na 10
digital8

Ja właśnie oglądam i było pizza hut

ocenił(a) film na 9
digital8

Tak. Wersja oryginalna z napisami - Taco Bell, wersja z lektorem Pizza Hut :) Ktoś namieszał przy lektorze.

ocenił(a) film na 7
logan_slupsk

Netflix. Taco Bell. Jednak kiedyś oglądałem z Pizza Hut.

ocenił(a) film na 6
logan_slupsk

A ja właśnie widziałem wersje nieocenzurowaną (tj. gdzie są przekleństwa a grzeczne pitu-pitu) i mówią o Taco Bell a są loga Pizza Hut i z ciekawości poszperałem i są na CDA dwie wersje - niestety już z ugrzecznionymi dialogami - w jednej mówią o Taco, a jest logo Pizza Hut, a w drugiej mówią o Taco i jest logo Taco.

ocenił(a) film na 7
logan_slupsk

Bo Netflix ma prawdopodobnie ma/miał wersję z lektorem podłożonym z telewizji, ta sama wersja na pirackich stornach też jest. Ktoś podłożył pod wersję BD, w której zmieniono Taco Bell na Pizzę Hutt lektora z dawnej wersji, gdzie mówiono o Taco Bell. Lektor to pewnie Brzostyński z TVN ;).

logan_slupsk

W ogóle także zmieniono ilumitaion, deilumination na dzień noc (day, night)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones