PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35485}

Człowiek z Księżyca

The Man in the Moon
7,0 2 642
oceny
7,0 10 1 2642
Człowiek z Księżyca
powrót do forum filmu Człowiek z Księżyca

Kto ma ten filmik ?

użytkownik usunięty

Witam ! Mam pytanko do wszystkich czytających : Kto ma ten filmik(z polskimi napisami, lektorem - czymkolwiek :)) i się wymieni ? Zależy mi :) Proszę, piszcie : katie.celt@buziaczek.pl
Będę wdzięczna ! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 9

z lektorem nie ma szans, bo niestety żaden dystrybutor się nie zdecydował na wydanie w Polsce tego filmu, ale jestem w trakcie tłumaczenia napisów więc niebawem się pojawi w "podziemiu"

ocenił(a) film na 9

Są już polskie napisy do tego filmu, pozdrawiam

phu

Gdzie mogłabym znaleźć te napisy bardzo ważne proszę o jakieś jasne wytłumaczenie asieq9@wp.pl

ocenił(a) film na 9
asieq9

są na www.napisy.info bądź możesz je pobrać przez napiprojekt

ocenił(a) film na 8

„Z lektorem nie ma szans” - jak nie ma:) Ja jakoś mam ten film z lektorem, nagrany w idealnej jakości obrazu z kanału MGM HD:) Polecam takie zdobywanie filmów, a nie żebranie w śmieciach z „podziemia”...

ocenił(a) film na 9
Argento251

po pierwsze trzeba mieć kanał mgm (mój polsat cyfrowy niestety nie ma), po drugie nie zaprzeczaj sam sobie określając "podziemie" jako śmieci - skoro można pobrać w bdb jakości ten znakomity film

ocenił(a) film na 8
phu

„po pierwsze trzeba mieć kanał mgm” - jak trzeba jak nie trzeba:) Znowu się motasz i piszesz bzdury. Gdzie niby napisałem że mam ten kanał i sam ten film nagrałem? A ty żyjesz sam na świecie sierotko biedna? Zawsze, czy w rodzinie, czy wśród przyjaciół, znajdzie się ktoś kto taki kanał posiada i ma możliwość nagrania danego filmu. Chyba że ty żadnych przyjaciół nie posiadasz, a to w takim razie przepraszam. A o filmach z „podziemia” (żeby nie było, to ty tak tu o nich pierwszy napisałeś) możesz sobie zachwalać ile ci się zechce, co nie zmieni faktu że dla mnie, jak i dla większości prawdziwych i dojrzałych kinomanów, są one śmieciami..

Argento251

Twoja wypowiedź była bardzo płytka. Wyobraź sobie człowieczku że sa ludzie którzy mają rodzinę, znajomych a mimo to oni nie pasiadają takiego kanału. Więc proszę nie mądruj się zbytnio, bo ci to kiepsko wychodzi.

ocenił(a) film na 8
kamilazpolski

Płytkie to jest panienko zasłanianie się błahymi wymówkami by pospolitą kradzież móc usprawiedliwić. Bo o to tu chodziło, o piractwo filmowe, gdybyś nie zauważyła. Kanał MGM HD posiada u nas powyżej 600 tyś. abonentów więc prawdopodobieństwo że wśród znajomych kogoś takiego znajdziemy jest bardzo wysokie, trzeba tylko poszukać i trochę wysiłku w to włożyć. A na pewno bliższe już to jest prawdy, niż twierdzenie mojego wcześniejszego rozmówcy że po pierwsze na dostanie tego filmu z lektorem, uczciwą drogą, „nie ma szans”, a po drugie że posiadanie tego kanału na własność jest w tym celu niezbędne. To co wymieniłem teraz i wcześniej nazywa się faktami, spróbuj następnym razem to na nie podyskutować zamiast opierać się na swoim widzimisię.

Argento251

widzisz a w moim odczuciu to nieco inaczej wygląda.. nie chodzi tu o żadne zasłanianie się wymówkami by kradzież usprawiedliwić.
Odpowiedziałam wcześniej na twój post gdyż nieco mnie wkurzyła twoja wypowiedź odnośnie tego kanału. 600 tysięcy abonentów ma ten kanał ale może akurat składa się tak że rodzina i znajomi nie mają tego kanału. wiesz z ciekawości popytałam moich znajomych i rodzine i tak jak myślałam oni nie mają tego kanału. może mam za mało znajomych? co? może jestem przez to beznadziejna? i do tego dążyłam. wyobraź sobie że nie każdy ma taki kanał. lepiej jest iść na łatwizne i poprosic o link do filmu? pewnie tak. nie mówię że to jest ok. ale ani ja ani ty nie wiemy czy ta osoba poprosiła o film ze wzgledu na pójście na łatwizne czy też ze względu na nie posiadanie możliwości zdobycia tego filmu przez znajomych. nie próbuję się z tobą kłócić. ja wyrażam tylko swoją opinię tak samo jak ty swoją i oboje mamy do tego prawo. i nasze opinie wcale nie muszą się zgadzać

ocenił(a) film na 9
kamilazpolski

Kamilo - z takiem "rozmówcą" się nie dyskutuje, jemu przyznaje się rację, ja też jestem beznadziejny bo mam chyba za mało znajomych, którzy nie dość że nie mają kanału mgm to jeszcze bezczelni nie mają nagrywarek ani telewizorów z hdd

ocenił(a) film na 8
phu

Phu, ciężko żebym o swojej racji nie był przekonany, skoro od pierwszego swojego postu tutaj wypisujesz bzdury, co ci już faktami udowodniłem. Chcesz sprawdzić czy można ze mną podyskutować? Posługuj się argumentami a się przekonamy. Bo co do tych które teraz podałeś to znowu pudło. Ku twojej informacji, do nagrania telewizyjnej transmisji nie jest potrzebna ani nagrywarka ani tym bardziej „telewizor z hdd”. Zresztą po jakiego grzyba to hdd w telewizorze byłoby potrzebne?? Może HDMI miałeś na myśli? Albo FullHD? Nie wiem, ciężko się w tych głupotach które wypisujesz połapać.. Tak czy owak nie jest potrzebna żadna z tych rzeczy, ani hdd gdyż i tak nie rozwiązało by to problemu nagrania ci tego filmu na płytę dvd, ani wejście HDMI czy funkcja FullHD, gdyż mimo iż kanał ten nadaje w jakości HD, odbierać go można na zwykłych, standardowych telewizorach, nawet starych, powojennych, czarno-białych Saturnach co własnoręcznie testowałem. Nie próbuj więc insynuować że ja tutaj jakimś tam swoim bogactwem się chwalę, a innych wyśmiewam bo drogiego sprzętu nie mają. Wyśmiewam tylko głupotę i próżniactwo polegające na odwoływaniu się na każdym kroku do filmach z „podziemia”, zamiast spróbować interesujący nas film zdobyć uczciwą drogą. Wracając do nagrywarki dvd – pewnie się zdziwisz, ale ona też tutaj potrzebna nie jest, twoi znajomi nie muszą być na tyle kasiaści by takie cudeńka posiadać. Do nagrania filmu z telewizji wystarczą dwie rzeczy: komputer klasy PC który podejrzewam że posiadasz skoro próbujesz ze mną tu dyskutować, po drugie: najprostsza karta telewizyjna z wejściami video-in którą do owego komputera podpinamy. Koszt zakupu takiej karty to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, na Allegro łatwo znajdziesz (dziękować za info nie musisz). Swoje hdd masz w tedy na komputerze, z wypaleniem filmu na płytę też problemu nie będzie. Masz jeszcze jakie obiekcje?
Ale fakt, z tym brakiem przyjaciół przesadziłem. Był to oczywiście tylko żart mający uwydatnić głupotę twojego toku myślenia, niemniej powinienem był się powstrzymać i inaczej to ująć. Za tamte słowa przepraszam.

Co do naszej panienki i kanału MGM HD.. Piszesz „ani ja ani ty nie wiemy czy ta osoba poprosiła o film ze względu na pójście na łatwizne czy też ze względu na nie posiadanie możliwości zdobycia tego filmu przez znajomych” - o kim to? Bo chyba nie o Phu który od początku jako jedyną możliwą drogę zdobycia tego filmu wymieniał tylko i wyłącznie ściąganie z „podziemia”.. Mało tego, swoimi wypowiedziami wprowadzał w błąd osobę która ten film zdobyć chciała (a mniemam że drogą legalną gdyż nie pisała nic o żadnych linkach, lecz o przyjacielskiej wymianie), na co jako fan kina pozwolić nie mogłem. Takie tematy czytają też młode dzieciaki, a nie chcę by nowe pokolenie uczyło się tego że żeby film zdobyć to trzeba go od razu kraść. Dlatego nie dziw się mi mojej postawy tutaj. Ja rozumiem że może się tak zdarzyć że tego akurat kanału ani my, ani nasi znajomi nie mają i w tedy wyjścia, jeśli jeszcze film w żaden inny sposób nie jest u nas dostępny, nie mamy, ale przypominam - „NIE MA SZANS” na zdobycie tego filmu inaczej niż w „podziemiu” słowa Phu głosiły.
Co do samego MGM HD to ok, powiedzmy że tam na próbę wśród znajomych sprawdzałaś. Moja dewiza brzmi: „dla chcącego nic trudnego” - włożyłaś w to pełne zaangażowanie, tak jak gdybyś autentycznie czegoś bardzo ważnego dla siebie szukała? Przepytałaś wszystkich, kolegów z szkoły/pracy, wujków, ciotki, braci, kuzynów, poprosiłaś ich by i oni u swoich znajomych się popytali? No ja tu pozostanę przy swoim, uważam że jeżeli będzie się wytrwałym to zawsze kogoś się tam z danym kanałem znajdzie, ale też nie będę się kłócił jeśli ty masz inne zdanie. Pamiętaj że to ty pierwsza tutaj na mnie naskoczyłaś, a nie odwrotnie..

Argento251

O RANY BĄBEL!!!
To wy naprawdę nie macie co robić, tylko kłocić sie=ę na forum, kto jest fajniejszy bo ma znajomych i jakis tam kanał?
Kogo to obchodzi??!! Spotkajcie się i pozabijajcie, ale darujcie innym. Błagam.

ocenił(a) film na 8
warzywniaki

^^
oto przykład pokolenia o którym wspominałem. Im racjonalne argumenty nie podchodzą, a w dłuższych wypowiedziach nie chce im się sensu doszukiwać. Dlatego też moje wcześniejsze wypowiedzi były krótkie i bezpośrednie by właśnie do takiego odbiorcy trafić... Wyglądało to może i płytko, ale sama widzisz...

Argento251

a więc naskoczyłam na ciebie na początku z powodu wymienionego w poprzednim poście. Co do tego "ani ja ani ty nie wiemy czy ta osoba poprosiła o film ze względu na pójście na łatwizne czy też ze względu na nie posiadanie możliwości zdobycia tego filmu przez znajomych” chodziło mi o osobę która rozpoczęła ten temat czyli ethine bo to ona poprosiła o ten film :)
wracając do przepytania moich znajomych, rodzine o ten kanał. tak sie składa że ja jestem za granicą i nie mam wielu znajomych a tym bardziej rodziny którzy pomogli by mi zdobyć ten film poprzez ten kanał. i to chyba tyle :)

ocenił(a) film na 8
kamilazpolski

Ale ja do Ethine od początku nic nie miałem, czemu to ją mi wypominałaś? Nie widzę nic dziwnego w zapytaniu się na forum filmowym o możliwość dostania danego obrazu, zwłaszcza że ona o żadne linki nie prosiła, a jedynie o przyjacielską wymianę... Nie pytanie więc było złe, tylko nieprawdziwa odpowiedź Phu która mogła wprowadzić ją tutaj w błąd..
Ale rzeczywiście mniejsza już o to.. Fajne za to jest że mieszkając za granicą tak wyraźnie w nicku swoje pochodzenie zaznaczyłaś:) No i że odwiedzasz w dalszym ciągu nasz stary, dobry Filmweb:)

ocenił(a) film na 9
Argento251

Moja odpowiedź nie była nieprawdziwa - jak dotychczas nikt u nas nie wydał tego filmu na dvd w polskiej wersji - i nie ma potrzeby abyś robił z tego pracę doktorską

ocenił(a) film na 8
phu

Nie do ciebie mówiłem. Ale jak chcesz dalej uparciuchu to proszę: co z tego że nikt u nas nie wydał tego filmu na dvd skoro nie takie było pytanie autorki tematu? I nie cytujesz pełnej swojej wypowiedzi, na pytanie o jakąkolwiek możliwość dostania tego filmu z lektorem lub napisami odpowiadasz:

„z lektorem nie ma szans, bo niestety żaden dystrybutor się nie zdecydował na wydanie w Polsce tego filmu”

co jest nieprawdą bo szansa na dostanie tego filmu z lektorem jest, i to calkiem spora:)

ocenił(a) film na 9
Argento251

Nie do mnie ale o mnie i w dodatku nieprawdę. Tyle ode mnie, ja już pasuję bo widzę że trafiłem na człowieka, który nie dość że musi mieć rację to jeszcze musi mieć ostatnie słowo. Ułatwię ci to - odpisz sobie co chcesz na tego posta i ciesz się wygraną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones