PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849787}

Człowiek z Toronto

The Man from Toronto
5,6 8 554
oceny
5,6 10 1 8554
3,3 3
oceny krytyków
Człowiek z Toronto
powrót do forum filmu Człowiek z Toronto

Dubbing zabił ten film

ocenił(a) film na 5

Po co oni to zrobili?

ocenił(a) film na 5
turku

Wystarczy go wyłączyć i obejrzeć z napisami lub lektorem. Czy to jakiś problem?

qiks33

Nie ma lektora.

ocenił(a) film na 3
turku

CGI tak w oczy kuło w tym, że masakra. Scena z samochodem jak uderzy Teddyego XD

ocenił(a) film na 5
turku

Ten dubbing, to zawsze było gówno. Piszczące, wykastrowane głosy nadają się jedynie do bajek, inaczej psuje powagę filmu i przede wszystkim nic nie słychać. 21 wiek, a dźwiękowcy nadal nie potrafią uporać się z tematem słabej głośności dubbingu w stosunku do dźwięków w chamerykańskich filmach xD
Dziwię się też, że W OGÓLE jest jakaś część społeczeństwa polskiego, która godzi się na ten marny dubbing i piszą w komentarzach, że przecież jest super... NIE KURŁA! Nie jest super i nie będzie, bo jak się ogląda film, to wypadałoby słyszeć dialogi i dykcja powinna być jakaś wyrazista, a nie burkanie pod nosem..., ale z 2 strony jak ludzie nie potrafią szybko czytać, bo system ich tak uwstecznił - to co się dziwić. Trzeba bojkotować ten zabieg, a nie smakować gówna i mówić, że to cukierek - no bo co nas obchodzą marne aktorzyny, którzy burkają pod noskiem i chcą dorobić do pensji skoro ich robota i tak jest źle wykonana?

ocenił(a) film na 3
dzenero

W pełni się zgadzam

dzenero

Ja tez zawsze twierdzilem ze kiche odwalaja

dzenero

Zgadzam się, dubbing to padaczka krótko mówiąc. To pasuje jedynie do bajek.

sp4wn_sp4wnersiak

To jakaś padaczka? Wiesz co piszesz w ogóle?

dzenero

Bo współcześni ludzie to banda analfabetów z adhd, których przerasta skupienie się na chwilę i przeczytanie napisów.

ocenił(a) film na 5
Bomberpilot1940

Bo współcześni ludzie to produkty systemu. Nie myślą za siebie tylko oddają swój rozum innym i są tego konsekwencje.

dzenero

W pełni się zgadzam. Na szczęście na Netflixie można odpalić napisy.

dzenero

Nie zgadzam się z tym. Nie w całości. Dubbing zabił ten film, owszem. Dubbing w filmach nierysunkowych to zbrodnia przeciwko ludzkości. Ale ten dubbing jest wyraźny, tego mu odebrać nie można.

ocenił(a) film na 5
SkorpionX95

Dubbing nie jest wyraźny, trochę tych filmów już obejrzałem i do tej pory tego nie naprawili i raczej wątpię, że naprawią.

ocenił(a) film na 3
turku

Na szczęście można napisy zastosować. Zabił go Kevin Hart z którego taki aktor jak z koziej doopy trąbka. A potencjał był..

ocenił(a) film na 4
turku

Wyłącz go po prostu młocie.

Reevo89

Podobno największymi młotami są ci, którzy nazywają innych młotami.

użytkownik usunięty
turku

Chciałam się odprężyć przy jakimś lekkim netfliksowym badziewiu, zapodałam film, a tu j*** dubbing. Kiedy Netfliks wreszcie zakuma, że polski widz jest specyficzny? Ci normalniejsi akceptują dubbing tylko w firmach animowanych albo filmach skierowanych do widzą poniżej 12 roku życia. I zanim na mnie naskoczą mądrale, że mogłam z napisami oglądać. Nie, k***, nie miałam na to ochoty. Napisy oglądam tylko w kinie (tam innej opcji sobie nie wyobrazam) albo jak kupuję film na blurayu z zagranicznej dystrybucji (wtedy wrecz wymagam, żeby była jakakolwiek opcją polska). Znam angielski w stopniu zaawansowanym, ale jak chcę się odmóżdżyć przy czymś lekkim to chcę lektora, bo chcę słyszeć w tle dialogi aktorów, ich głosy, ale też nie chcę za dużo myśleć, więc lektor to najlepsza opcja (do tego dykcja lektora >>> dulykcja aktorów dubbingujacych). Trzeba e końcu jakąś petycję zrobić do Netfliksa, że każdy film powyżej 12 roku życia powinien mieć lektora, a nie dubbing. Bo ileż można. Ciągle tylko odpuszczam lekkie filmy netfliksa, bo są z dubbingiem. Z napisami w domu mogę oglądać tylko ambitne filmy, a nie badziewiu z Reynoldsem lub Hartem.

Lektor to wymysl krajów gdzie plebs nie umie czytac

zlociutki_pl

Dokładnie.

zlociutki_pl

Za to w krajach zachodnich (Niemcy, Francja) każdy film anglojęzyczny jest dubbingowany.
Co gorsze?

zlociutki_pl

Jakbym miał ochotę czytać, to otworzyłbym książkę, a nie oglądał film. Bo film jest od oglądania, a nie czytania. Lektor nie jest wymysłem krajów gdzie plebs nie umie czytać, tylko rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w pełni skupić się na oglądaniu filmu, a nie spuszczać co chwilę wzrok w stronę napisów.

dirt16

no to widac, tylko utwierdzasz mnie w tej opini, jesli czytanie sprawia ci problem wolisz lektora proste.

zlociutki_pl

To nie znaczy że ludzie, którzy wolą lektora nie umieją czytać.

ocenił(a) film na 6

Znasz angielski w stopniu zaawansowanym, a nie chcesz myśleć co oni tam mówią po angielsku... hahaha :D Nie no, dawno się tak nie uśmiałem, zaawansowany to jest chyba Twój poziom podstawowy :D Lektor a dubbing przy znajomości zaawansowanej danego języka.... nie powinno być to nawet brane pod uwagę.

turku

W każdym momencie możesz sobie włączyć po angielsku o ile znajdziesz źródło gdzie taki film jest w internecie

ocenił(a) film na 6
turku

Dlatego ja na stracie załączyłem napisy i ścieżkę oryginalną. Dubbing to syf nieprzeciętny - zgadzam się.

turku

Napisow wlaczyc nie umiesz?

turku

A czy to jest normalne żeby jeden męski głos naczytywal wszystko głosy mężczyzn i kobiet z całym szacunkiem to jest głupie ,lektor to do audiobook ów się nadaje lub filmów dokumetalnych jakby dwóch lektorów męski I żeński naczytywało jednocześnie to jeszcze mógłbym to zakceptować,co do dubinngu jak oryginał to takie głosy są mówią źle w oryginale to taki dubinng jest , dubinng to standard w Europie Zachodniej wyjątkiem są kraje skandynawskie gdzie są tylko napisy .

turku

A po co oglądać z dubbingiem? By potem narzekać? Nie umiesz czytać bo jesteś najmłodszym dzieckiem Homera Simpsona? ;)

turku

2K22 a ludzie dalej oglądają filmy z dubbingiem

Serio

xD

turku

A czytać nie potrafisz?

turku

Zabił, ale na kaca przy piwku można obejrzeć na rozluźnienie, na rozgonienie chmur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones