PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849787}

Człowiek z Toronto

The Man from Toronto
5,6 8 554
oceny
5,6 10 1 8554
3,3 3
oceny krytyków
Człowiek z Toronto
powrót do forum filmu Człowiek z Toronto

Zrozumiem dodawanie dubbingu do filmów dla dzieci, może to być zabawne, tutaj to po prostu żenada, żenada która sprawiła że wyłączyłem po 10 minutach i nigdy więcej nie wrócę do tytułu, chyba że wyjdzie z lektorem, brzmi to po prostu kretyńsko i tyle. film dla młodzieży i dorosłych z dubbingiem, dlaczego ?

NIEZMIENNIEZMIENNY

ale wiesz, ze nikt ci nie karze ogladac filmu z dubbingiem?

PaterQQ

Ty, weź nie udzielaj rad, jeśli masz tak kaleczyć polszczyznę ortografami.

ocenił(a) film na 8
PaterQQ

Dokładnie!

NIEZMIENNIEZMIENNY

Napisów się nie chce czytać??

Matka

Mam słaby wzrok, czytanie napisów sprawia mi trudność i odbiera całkowicie frajdę z filmu, angielski znam za słabo żeby obejrzeć w oryginale. Dubbing zabija film, zabija głos aktorów. Poza tym polski dubbing jest co najmniej żenujący.

ocenił(a) film na 3
Matka

Nie

Matka

No nie chce, to jakaś zbrodnia?

NIEZMIENNIEZMIENNY

Dlatego jak jest dubbing to wole napisy nie trawie dubbingu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
NIEZMIENNIEZMIENNY

Serio? Co za absurd, przecież można włączyć polskie napisy.

ocenił(a) film na 6
Vaderek

Dokładnie tak, ocenić film nisko bo się nie chce czytać? Nie kumam

ocenił(a) film na 8
NIEZMIENNIEZMIENNY

No dawać opinię 3 za to, że jest dubbing i nie umiesz czytać napisów albo nie znasz angielskiego to trochę kiepskie :/

ocenił(a) film na 3
Monika_Rozentalska

Powiem więcej, ja nawet tego filmu nie obejrzałem. Właśnie przez dubbing. Myślę że ocena, to każdego indywidualna sprawa, poziom edukacji również. A kiepskie jest zwracanie komuś uwagi w taki sposób, jakoś twoje wypociny przeczytałem a to też napisy ? No popatrz....

ocenił(a) film na 6
NIEZMIENNIEZMIENNY

Ocenić film nisko bo się nie chce czytać napisów...

ocenił(a) film na 3
Danfid

Oceniłem nisko za dubbing, ale po części przyznam rację, po to jest lektor, bo się nie chce czytać napisów...

NIEZMIENNIEZMIENNY

no właśnie ja przez dubbing ominęłam ten film. Gdy zorientowałam się podczas zapowiedzi, że aktorom odebrano głos, czyli okaleczono ich to niee...:(( Bajki dla dzieci tak - animacje (to ma uzasadnienie, postać rysunkowa nie mówi własnym głosem), ale produkcje powyżej 13 r.ż. nie są przeze mnie akceptowalne.

marta7799

A napisy chętnie poczytam, ale w sali kinowej, natomiast w warunkach mieszkaniowych jestem za lektorem i głosem aktorów, z którym poszczególnych aktorów kojarzę i który wnosi do roli bardzo duże znaczenie. Ps. głos też gra :) tak jak ciało aktora. Może pod ciało również podłożymy inne ??

ocenił(a) film na 3
marta7799

Nic dodać nic ująć, pjona.

ocenił(a) film na 7
NIEZMIENNIEZMIENNY

Tylko tutaj masz ocenić film, a nie dubbing. To nie wina twórców, że ktoś inny z obcego kraju zrobił kiepski dubbing.

ocenił(a) film na 3
Heklo

Oceniam to co dostałem, serio będziemy jeszcze bić pianę na ten temat. Ocenilem to co dostałem od netflixa, reszta mnie mało interesuje. M9zesz mn8e mazwać ignorantem, idiotą, czy czym tam chcesz, to też mam gdzieś, jeśli coś psuje mi smak potrawy to nie mówię "no ale kotlet był dobry..." cała potrawa 8dzie do śmieci, tak samo jest tutaj.

ocenił(a) film na 6
NIEZMIENNIEZMIENNY

Tutaj człowieku nawet po podstawach anglika wiadomo o co czym mówią. Leń i tyle bo ani się wysilić obejrzeć w oryginale gdzie film wypada nieźle a oceniać film na podstawie dubingu to żenada. Dostałeś od Netflixa oryginał a tłumaczenie jest jakie jest. Napisy sobie możesz powiększyć jak ślepy. Są też okuliści przepisują magiczne szkiełka zwane okularami. Nie wiem czy o takich wynalazkach słyszałeś?

ocenił(a) film na 3
wener

Dzięki takim wspaniałym ludzikom jak ty teraz już wiem, nie masz pojęcia jak bardzo jestem ci wdzięczny za tę garść bezcennych informacji, i pojęcia nie masz jak bardzo głęboko mam je w dupie ;)

ocenił(a) film na 4
NIEZMIENNIEZMIENNY

Również mam podobne odczucia. Niepotrzebnie obejrzałem go z dubbingiem, który obniża ocenę filmu, a człowiek podkładający głos pod Harrelsona? Tragedia, jakby miał wadę wymowy. Ogólnie film byłby całkiem spoko, gdyby nie to, że jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones