PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267981}

Człowiek z budką

Man Push Cart
6,8 191
ocen
6,8 10 1 191
Człowiek z budką
powrót do forum filmu Człowiek z budką

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 10

Musze przyznac ze dawno juz takiego fajnego filmu nie widzialem moja ocena to 9/10 polecam

ocenił(a) film na 9
nikita_25

stuprocentowa racja. projekcja ta jest rewelacyjna. film ten jak mało który wywarł na mnie tak ogromne wrażenie i pomimo tego, że przesiąknięty jest smutkiem i goryczą od początku do końca daje widzowi nadzieję, pokazuje, że najistotniejsza w niepowodzeniach życiowych jest walka o lepsze jutro, o lepszą przyszłość. film ten jest cudowny, stworzony niezwykle prostolinijnie i bezpretensjonalnie,i pomimo braku pięknych środków wyrazu, które z rozmachem wykorzystywane są we współczesnym kinie, widz jest zupełnie nim pochłonięty.

nikita_25

Nie przebrnąłem, nawet jak na ponury film - za bardzo ponury, bez nadziei. Świetne zdjęcia, niestety dookoła mam za dużo takiego klimatu żeby jeszcze katować się takim filmem.
Zdecydowanie polecam ludziom z willą z krytym basenem i pięcioma nowymi mercedesami w garażu ;-)))

ocenił(a) film na 9
nikita_25

Zgadzam się. Świetny film, taki antyholywoodzki. Bardzo dobrze ukazuje szarość i przeciętność życia zwykłego człowieka. Polecam wszystkim, którzy doceniają w filmach prostotę, nie jakieś komputerowe efekty.

ocenił(a) film na 7
nikita_25

wytłumaczy mi ktoś końcową scenę?
jak kończy się ten film?

ocenił(a) film na 9
chodztu_filmweb

Film ma otwarte zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones