PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856702}

Czarna skrzynka

Boîte noire
7,0 2 609
ocen
7,0 10 1 2609
Czarna skrzynka
powrót do forum filmu Czarna skrzynka

Solidny, trzymający w napięciu thriller, który od roku nie może się przebić do szerokiej widowni z powodu jankeskiej dominacjj w przemyśle filmowym. To nie jest jedyny przypadek.Z drugiej strony Francuzi wpuścili Jankesów do Cannes, więc sami są sobie winni.

Dramat

Twoja głupota tłamsi resztki logiki, jaka ci została. Chyba, że jesteś antyamerykańskim trollem jakich wielu na filmwebie. Nikt nikomu nie zabrania, kręcić filmów i seriali, które widzowie chętnie obejrzą z własnej woli. Tak jak oglądają amerykańskie.

ocenił(a) film na 6
drammo

Mowa o rozpowszechnianiu, nie o kręceniu. Dlaczego miotasz obelgami? Jeśli wyłożysz swoją opinię bez obelg będzie więcej warta.

Dramat

Tu by się naprawdę przydał specjalista od chorób psychicznych.
Już dawno nie czytałem aż tak głupiego komentarza na filmwebie, może dostaniesz w tej kategorii jakąś nagrodę.

ocenił(a) film na 6
soulfly777kris

Sporo obelg. To musi znaczyć, że nie wiesz jak odpowiedzieć merytorycznie, więc wyładowujesz na mnie frustrację.

Dramat

Tacy komentatorzy to DRAMAT

ocenił(a) film na 7
Dramat

i wszystko stało się jasne :) po przeczytaniu komentarzy od razu moja wiedza odnośnie tego filmu uległa ogromnej zmianie

użytkownik usunięty
Dramat

Film jest słaby. Amerykanie co by o nich nie sądzić potrafią opowiadać historie w zajmujący sposób. W większości przypadków opowiadają zajmująco... głupoty ;-) ale to potrafią. Ten tu film z minuty na minutę robi się przeraźliwie nudny. Zupełnie nie rozumiem dlaczego akurat wybrali branże lotniczą skoro nic ciekawego z tego nie wykrzesali. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7

Pewnie w jankeskim filmie, byłoby pompatycznie, a protagonista by przeżył. W końcu w ich produkcjach zawsze musi być happy end.

ocenił(a) film na 9
Dramat

Glupota i mieszanie poityki z filmami tlamsi filmwebowe komentarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones