PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869059}

Czarny telefon

The Black Phone
6,5 27 351
ocen
6,5 10 1 27351
6,2 21
ocen krytyków
Czarny telefon
powrót do forum filmu Czarny telefon

Film mi się bardzo podobał, oglądałam go w kinie. Klimat był zachowany, bardzo fajnie odegrane role, szczególnie dzięciece. W ogóle nie zwróciłam z tego powodu jakoś bardziej uwagi na brak wyjasnienia tła zbrodni - kim był morderca i czemu to robił. Uwagę zwrócił jednak fakt, że Finn sam stał się mordercą, mimo iż odbyło się to w ramach walki o przetrwanie, i nie zrobiło to na nim wrażenia w zasadzie, za to stał się gwiazdą w szkole i dało mu to +100 do pewności siebie. Z drugiej strony czy wszystko zawsze musi być wyłożone jak kawa na ławę? Takie niedopowiedzenia tez mają swój klimat i moim zdaniem komponują się całkiem nieźle z ogólnymi założeniami twórców - pozostaje jeszcze większe wrażenie niespecyzowanego niepokoju. Poza tym film jak dla mnie wyróżnia sie na tle innych dreszczowców - jest wartki, nie ma przedłużanych sztucznie akcji, zbędnych efektów specjalnych. Mega wrażenie zrobił na mnie duch Vance'a - nawet po śmierci pełen agresji i złości, co dało ujście w jego energii, gdy rozmawia z Finnem. Ciekawe czy będzie jakaś kolejna część?

Samarrita

A są w filmie jakieś wątki lgbt ? nie przepadam za takimi z góry dziękuję za odpowiedz

Samarrita

A są w filmie jakieś wątki lgbt ? nie przepadam za takimi z góry dziękuję za odpowiedz

KihyunJisoo

Nie ma

daggg

Dziękuję ! ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KihyunJisoo

Madeleine McGraw w pewnym momencie jest ubrana w kurtkę z trzema kolorowymi paskami ,na Twoim miejscu zbojkotowałbym ten film.

Slawek_M_6

:) he

Samarrita

jesli glowna fabula filmu mialo byc to, ze Finn sam stal sie morderca mimo, ze wczesniej brzydzil sie przemocy to moim zdaniem moze to podpiac pod jeden cytat - all you need is just one bad day ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones