PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729157}

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

The VVitch: A New-England Folktale
6,6 76 482
oceny
6,6 10 1 76482
7,7 36
ocen krytyków
Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii
powrót do forum filmu Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Ten film to absolutne arcydzieło horrorów! Mamy 17 wiek, ubogą rodzinę wyrzuconą z miasta która osiedla się w pobliżu lasu. Lasu, który skrywa mroczną tajemnicę. Niewiele tu można spotkać momentów, które sprawią, że podskoczymy ze strachu ale definitywnie cały film wywołał u mnie takie napięcie, że oglądałem to, co się dzieje na ekranie z zapartym tchem. Folkowa muzyka przygrywająca w tle i bardzo specyficzny klimat składają się na oryginalny film grozy. Sam klimat jest tak mocny, że niejednokrotnie waliło mi serce, mimo że nie widziałem jeszcze niczego strasznego. Sam wstęp zaś do różnych straszniejszych scen wywołuje na naszej skórze ciarki. Choćby scena gdy brat głównej bohaterki gubi się w lesie i znajduje domek tytułowej wiedźmy. Sama postać pewnego kozła również budzi strach. Zakończenie nie zawodzi, jest po prostu świetnym zwieńczeniem całej historii. Wybitny horror z mrocznym klimatem zdecydowanie godny polecenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones