PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4515}

Czekając na sen

Chasing Sleep
5,3 596
ocen
5,3 10 1 596
Czekając na sen
powrót do forum filmu Czekając na sen

10/10

ocenił(a) film na 10

Kiedy przeczytałem opis i zobaczyłem plakat pomyślałem, że mogę otrzymać ponury klimat oraz potęgujące napięcie niewiadome. Otrzymałem to czego oczekiwałem w wydaniu lepszym, niż bym się spodziewał. W obsadzie nie ma jakiegoś aktora, którego byłbym fanem. Jeffa Danielsa dobrze pamiętam w "Głupim i Głupszym" oraz "Purpurowej Róży z Kairu", reszta obsada była mi nie znana. Emily Bergl pokazała bardzo przyjemną postać (młoda, miła dziewczyna, uczennica Eda), Gil Bellows dokładnie wiedział jak ma zagrać detektywa i swe zadanie wykonał w sposób bezbłędny. Często drugoplanowe role policjantów są po prostu nudne, Bellows pokazał jednak jak to się robi. Wiele ciekawych i nieprzewidywalnych scen. Polecam ten film każdemu, zwłaszcza fanom typowych filmów psychologicznych.

użytkownik usunięty
rockystallion

O co chodziło z tym, że każdy kto do niego przyszedł jadł jakieś leki?

ocenił(a) film na 10

Traktuję to jako jedną z tych niewiadomych.

rockystallion

Chyba widzieliśmy inny film

ocenił(a) film na 10
Marek84

To się nazywa inny gust, nie inny film :)

rockystallion

Według mnie horror powinien być straszny. Przestraszyłeś się chociaż raz oglądając ten film?

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Nie i nie nazwałbym tego filmu horrorem. Film bardziej polecałbym odbiorcom kina psychologicznego.

rockystallion

To jest thriller psychologiczny http://en.wikipedia.org/wiki/Chasing_Sleep niech filmweb zmieni kategorię też dzięki temu film ten obejrzy większe grono ludzi.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_czyzyk

Dokladnie. No ale na filmwebie jest mnostwo bledow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones