PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=46}
6,8 11 574
oceny
6,8 10 1 11574
Długo i szczęśliwie
powrót do forum filmu Długo i szczęśliwie

Arcydzieło ♥

użytkownik usunięty

Oglądałem ten film w święta Wielkanocne jak byłem w 3-ciej klasie ogólniaka :)
od tamtej pory ten film należy do moich ulubionych :)
Wspaniała gra aktorska , cudowna historia , jednym słowem śliczny film ... mam prośbę może ktoś wie gdzie znaleźć ten film z lektorem :))))

pewnie można znaleźć na stronach typu ajo.pl , darmowefilmy.eu czy megawarez.eu . choć wątpię by było z lektorem. chyba że ktoś nagrałby jak leciało w tv, ale nie sądzę.

użytkownik usunięty
MGhost

dzieki za od :) jak wrazie bedzisz miala ten film to daj znac :)

ocenił(a) film na 9

Kopciuszek byl moja ulubiona bajka w dziecinstwie wiec milo bylo ogladajac ten film powrocic do tych czasow ;] A film bardzo uroczy .

ocenił(a) film na 7

Flm był naprawdę cudowny <3. Jeden z moich ulubionych :)

ocenił(a) film na 8
Elena01

Bajce z dzieciństwa:D:D:D Dobra 8.

ocenił(a) film na 10
Elena01

zgadzam się obejrzałam przed chwilą i zrobiła na mnie ogromn wrazenie. poprotu piękny.

ocenił(a) film na 8
Galandriela

Klasyczna opowieść o Kopciuszku opowiedziana w nowy sposób. Fajny pomysł, fajny efekt.

ocenił(a) film na 10

bardzo fajny film:) oglądałam go pierwszy raz, w gimnazjum (mieszkałam w szkole z internatem ;] ) i miałyśmy (szkoła żeńska ;] ) tam kółko filmowe w każde środy wieczorem. I otóż pewnej środy poszłam na film z koleżanką ;] obie się zakochałyśmy:D przepiękna historia opowiedziana w nowatorski sposób, w sposób realny (bez latających wróżek :) ), bardzo dobra gra aktorska a co najbardziej mi się podobało ( oprócz wątku miłosnego i dodania do opowiadania Leonarda da Vinci) to, że jedna z przyrodnich sióstr była dobra! Bardzo ładnie wyszło.
Od tamtej pory film figuruje na mojej liście najlepszych filmów ( w sensie filmów, które wywarły na mnie najlepsze wrażenie) :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones