PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93023}
4,4 5 937
ocen
4,4 10 1 5937
D War: Wojna smoków
powrót do forum filmu D-War: Wojna smoków

Na wstępie zaznaczę - film mi się podobał. Nie w aspekcie absurdalności czy komiczności, ale ogólnego poziomu wykonania. Historia jest dość ciekawa, potwory są interesujące, a same Smokowęże niczego sobie. Opinie na jego temat są wyjątkowo podzielone, ale sądzę, że każdy znajdzie tu coś co mu się spodoba, czy to projekty bestii, muzykę czy bohaterów.
(Ciekawostką jest, że Wąż występujący w tym dziele znalazł się nie wiedzieć czemu na plakacie filmu "Zabójcza góra" opowiadającym o roju bliżej niezidentyfikowanych insektopodobnych istot zamieszkujących starożytną krainę we wnętrzu Himalajów xD)
Na seans "Wojny smoków" zapraszamy w najbliższy wtorek, 15.10 o 20 w Pulsie.

Valdoraptor23

No to mamy dylemat. O tej samej porze będzie wyświetlany komediodramat sci-fi w TVP 1, pod tytułem "Mecz Anglia - Polska" w reżyserii Waldemara Fornalika. Fabuła jest dość podobna. Grupka młodych ludzi toczy beznadziejny bój ze starożytnym, niepokonanym potworem Angliozaurem. Wybór będzie prawdziwym bólem głowy dla fanów kina klasy Z.

ocenił(a) film na 4
Antoninus

Hahah fajnie opisałeś mecz.
Ja problemu nie mam wybieram zdecydowanie wojne smoków

Antoninus

Ha haha ;)

ocenił(a) film na 4
Antoninus

Przygotowałem się na taką sytuacje i film ściągnąłem:) Włączę sobie o 20 i kątem oka będę oglądać mecz.

SkullKid_

Hehe, sprytnie :)

Zaczyna się.

Anybody here?

Valdoraptor23

me ;) moze byc? :D

Samarrita

Jeszcze pytasz? <3

Valdoraptor23

nio... tak dla zachowania pozorow :D hihi

Samarrita

Złe Buraki szukają JUJIDŻU żeby stać się INUGI. Jakoś tak zrozumiałem.

Valdoraptor23

imugi :P

Samarrita

znamie czerwonego smoka... czyzby Hannibal Lecter maczal w tym palce? xD

Samarrita

Dambldor się bije kijem z samurajem xD

Valdoraptor23

Youh Yi Joo, jaka pisownia xD

Valdoraptor23

dinuuusie!:D

Samarrita

Przeprowadzam analize....

To Koreanozaury.

Samarrita

Dinozaurowie szczelają z katapult.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

armia jak w Władcy pierścieni :p

SkullKid_

Armia jak z Lotr, a Dambldor biega z kijem i strzela z rąk jak Iron Man.

Valdoraptor23

I am here :-) ale nie wiem czy nie skusze się na Negocjatora tudzież Kolekcjonera:-/

Antoninus

Dobrze, ze ten "reżyser" już nie reżyseruje...

Valdoraptor23

Cześć, fajny początek a ten najazd ufo koreanodzinozaurów to trochę ścignięty z Gwiezdnych wojen...

ocenił(a) film na 4
FranzHalski

Już zaraz się barwy i moja niedola skończą oraz dołącze do was

Katharsisss

O, to streszczę z grubsza, na ile pamiętam:

Są sobie starożytne węże, które po wchłonięciu mocy zwanej Juidżu mogą zmienić się w Wężosmoki, takie jak w Dragonballu. Zły wąż o kreatywnym imieniu Buraki chce przejąć to Juidżu, a ono spłynęło na Ziemię i narodziło się jako człowiek, a konkretnie kobieta i jest w jej duszy. Kobieta z tym czymś w duszy ma znamię w okolicach obojczyka.

A teraz jest retrospekcja jak Buraki wraz z armią dinozaurów i demonów chciał ileś tam lat temu w Korei zdobyć Juijdżu.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Wow w korei mieszkają koreańczycy!!
Faktycznie wygląda jak Dambeldor albo mistrz Pai Mei

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

W jakim jesteście w momencie? Był już gumowy słoń, bo ja reklam nie mam i nie wiem czy za bardzo nie jestem do przodu.

SkullKid_

Teraz było jak Główny bohater rozmawia z kolega Mudżinem o poszukiwaniu dziewczyny z Juidżu.

ocenił(a) film na 4
SkullKid_

Taka blondynka właśnie ćwiczyła i ogląda tv

SkullKid_

Teraz analizują łuskę Burakiego... Buraków? :D

Valdoraptor23

Czy to oznacza ze Sarah jest zła? nie wygląda..

Zoe_5

Nie, Sarah nie jest zła. Osoba która ma to Juidżu musi być mega czysta i wogóle PJUR itd. I powinna je przekazać dobremu wężowi żeby go zmienić w smoka. Ale niektóre węże chcą moc tak czy inaczej, nieważne czy cudzołożą i kłamią na spowiedzi ;)

Valdoraptor23

Acha! tzn. chyba rozumie:-) tylko ona ma Juidżu czy ktoś jeszcze? a w tym "złym Panu w czarnym płaszczu" też coś siedzi???

Zoe_5

Tylko ona bo ono się pojawia co jakiś czas (chyba co 500 lat). Taka ... sytuacja :D

Zły pan w płaszczu to służnik złego węża Burakiego.

Valdoraptor23

a c h a ! no teraz wszystko wiem:-) dzięki! exciting!

Valdoraptor23

pierdykli samoboja!

Samarrita

jak na 19tke to zdeczko powaznie, wyglada, rozwinieta ze rany julek xD

Samarrita

A babcia zaryła główką w siatkę xD

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

Heh. Ta scena też mnie rozwaliła xD

ocenił(a) film na 4
Samarrita

Starsza pani miała niezłą role

Katharsisss

Biedny słonik... zakrzyknęły narody.

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

Nie tylko nie ryczący słoń. Jak ostatnio mamut ryczał to orły zaczeły wylatywać z jeziora i zabijać

Katharsisss

Apage ! xD

Samarrita

Jest murzyn ! czyli Już są główne atrybuty POTWÓR, BLONDYNA, STARY MISZCZ, ZŁY Z MAGIĄ, MURZYN

FranzHalski

i najlepsza psiapsiola :P

ocenił(a) film na 4
Samarrita

Jak taki WONSZ zjadł pięć słoni to ja nie wiem?

Katharsisss

Gębuszką.

FranzHalski

I Zookeeper widzący wielkie węże!

Valdoraptor23

Zookeeper oglądał dużo filmów dla dorosłych to widział wielkie węże:P

FranzHalski

Najlepsze jest to że Zookeepera wzięto niby za wariata, ale słonie tak czy siak zniknęły.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Myślą że słonie zawiązały spisek i się ukrywają w jakiejś piwnicy albo że sam je zjadł

ocenił(a) film na 4
FranzHalski

WONSZ jest bezszelestny czy niewidzialny że np okoliczni mieszkańcy w promieniu 10 km go nie zaóważyli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones