PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004734}

DC Liga Super-Pets

DC League of Super-Pets
6,4 6 837
ocen
6,4 10 1 6837
5,7 7
ocen krytyków
DC Liga Super Pets
powrót do forum filmu DC Liga Super-Pets

Animacja o super-zwierzętach jest tak g-ł-u-p-k-o-w-a-t-a*, że aż zabawna. Żółwica zmiata wszystko na swojej drodze - świetna postać i teksty! Przerysowana kotka Karma też jest świetna. Tak samo jak świnia ma swoje momenty. Niewiele brakuje też innym postaciom - nie ma do czego się przyczepić. No i muszę przyznać, że sporo twistów przy głównym wrogu, który został napisany naprawdę dobrze.
Nie wstydzę się też napisać, że retrospekcja Asa mnie bardzo ruszyła. Nie wiem jak Was, ale coś mnie zakuło w środku, gdy opowiedział swoją historię. I to co powiedział później to niezwykle mądra rzecz. Aż zdziwiłem się, że to pojawiło się w produkcji, która stricte miała dać tylko fun i uśmiech na twarzy.
Polski tekst o chomiczku i e-bookach mnie rozłożył na łopatki. Świetny, polski smaczek od naszych reżyserów, którzy przygotowali polski dubbing.


Polecam animacje na niedzielne popołudnie lub po ciężkim dniu, gdzie trzeba wyłączyć mózg i po prostu odpocząć.


*cenzura blokowała moją wypowiedź przez ten wyraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones