PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863324}

Dawne rytuały

The Old Ways
4,8 3 067
ocen
4,8 10 1 3067
Dawne rytuały
powrót do forum filmu Dawne rytuały

Kozie mleko dla wszystkich!

użytkownik usunięty

Uzależniona od heroiny dziennikarka wraca w rodzinne strony. Jako dziecko była świadkiem szamanistycznej ceremonii wypędzania demona, który opętał jej matkę – trauma. Ignorując ostrzeżenia miejscowych, weszła do jaskini, będącej siedzibą złych duchów i wróciła z pasażerami na gapę - kolejna trauma. Autochtoni nie odpuszczają i więżą bohaterkę, by uwolnić od zagrożenia, które mogłaby zabrać ze sobą. Rzygi, wykręcane trzeszczące w stawach kończyny, truchła, węże, szczury, darcie japy, mazanie po ścianach – wszystko, co nastoletni widzowie powinni wiedzieć o Meksyku, gdzie działalność upierdliwych demonów to wciąż palący problem społeczny.

ocenił(a) film na 4

Największy puls to fajna dupera w roli głównej, jest na czym zawiesić oko. Cała reszta taka bieda trochę i tak zrealizowane kiepsko, bo większość akcji w jednym pomieszczeniu się dzieje i nie wiadomo, jak świat dookoła wygląda, co przyspiesza efekt nudy.

RipRoy

Żałosne !!

RipRoy

Film jest genialny ! A jak ktoś ogląda filmy przez pryzmat jakiejś kobiety ! To świadczy o czymś

karkonosze1

O czym?

Dzięki za ostrzeżenie,przynajmniej nie zmarnowałem czasu.

ocenił(a) film na 6
JasonX68

A ja obejrzałam i fajna muza, zdjęcia, trochę z przymrużeniem oka.. ale do gniota jeszcze daleko., :))

ocenił(a) film na 6
Lysiczka

Dokładnie, film jest niezły i warto dać mu szansę

ocenił(a) film na 6
Lysiczka

Zgadzam się. Nie jest tak źle jak na nisko budżetowca.

ocenił(a) film na 2

Film porażka,co to miało być.Egzorcysta w wersji Mexykańskiej ?.Bzdura do kwadratu.

ocenił(a) film na 3

A mnie ten film po 3 min znudził. Nic ciekawego.

Jak zawsze bezbłędnie, w samo sedno. Jesteś genialna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones