PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 828
ocen
8,2 10 1 114828
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

... A szkoda bo to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, jedno z największych arcydzieł kina jak dla mnie.. A niedługo zostanie wyprzedzony przez "komputerowego" Gladiatora... Szkoda

ocenił(a) film na 5
TheWorldIsYours

i dobrze ;)

ocenił(a) film na 9
Szymon_C

Dlaczego dobrze? Żeby zrobił miejsce filmom typu "Hitch...", które oceniłeś na 10?

ocenił(a) film na 5
TheWorldIsYours

Oczywiście, że nie! "Hitch..." nie nadaje się do top100. Jest wiele innych filmów, które oceniłem 10/10 i wg mnie oczywiście powinny się znaleźć zamiast DTwA.

Dużo gangsterskich filmów widziałem, zresztą wiesz, bo oglądałeś moje oceny i moim zdaniem DTwA jest najsłabszym filmem o tej tematyce.

ocenił(a) film na 9
Szymon_C

Dla mnie też są filmy lepsze od DTwA, jednak albo są one za daleko w rankingu, albo nie mają 1000 głosów, więc filmu Leone nie mogą wyprzedzić.
Jednak nie chciałbym aby "DTwA" znalazł się w rankingu za "Gladiatorem", czy tak jak się już niestety stało za "Leonem Zawodowcem".
Według mnie odwrotnie, "DTwA" jest jednym z najlepszych filmów gangsterskich.:)

ocenił(a) film na 10
TheWorldIsYours

Dla mnie to najlepszy film gangsterski i ogólnie najlepszy film :D , no ale to moje zdanie, co do Gladiatora to
byłem na nim w kinie i kolejny raz nie mam ochoty go oglądać bo historia naiwna i dla mnie płytka, taki
typowy hoolywodzki hicior, tu wg mnie nie ma co nawet porównywać tych dwóch filmów, a Gladiator jeśli już
to jakaś czwarta dziesiątka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones