PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 828
ocen
8,2 10 1 114828
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

zwłaszcza od strony komediowej! , ciekawe połączenie melodramat-komedia, tak na marginesie
to ta cała Deborah dobrze się zapowiadała jako dziecko ale niestety w tym przypadku wiek nie
poszedł w parze z urodą ... pozostaje mieć nadzieję że za tydzień nie będzie gorzej.

SzymonS1

Druga część filmu jest wydaje mi się "atrakcyjniejsza".

ocenił(a) film na 7
Sebu_BGZ

Pożyjemy zobaczymy .. tylko szkoda że akurat za tydzień o tym samym czasie będzie odbywać się " bokserska walka stulecia" ...

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

Ta,walka stulecia....Dwa stare dziady.Ja to się martwię żeby który na zawał nie wykitował ze zmęczenia

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

No,zgadzam się jak była młodsza to była fajna du*pa,ale potem już nie była taka ładna.A w tej części i tak najlepsza była scena końcowa czyli ,,pier*dolenie od tyłu''

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Bo małą Deborę grała Jennifer Connelly, ona akurat w późniejszych latach nie straciła urody.

ocenił(a) film na 7
Karamba_2

Domyśliłem się oczywiście że ta Deborah po latach to inna aktorka, podejrzewam też że miała dublerkę w tej scenie gdy Noodles ją podglądał a ona mu pokazała d... niezła kokieta z niej byłą , boję się że w drugiej części filmu już nie będzie takich zabawnych sytuacji ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones