PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 856
ocen
8,2 10 1 114856
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Tanie gangsta.....

ocenił(a) film na 3

Auć.....obejrzenie tego filmu to była katorga.
Niestety kompletnie brak klimatu temu filmowi.
Jest nierówny i gubi tempo akcji.
Zachowania bohaterów w wielu przypadkach są dziwne oraz pozbawione sensu i logiki.
Najsłabszy film w dorobku Leone a szkoda bo miał ciekawy temat do pokazania i znakomitą obsadę.

rony123

A po za tym czujesz się dobrze ?

ocenił(a) film na 3
kondi143

Jakiś problem masz?

rony123

Koleżko to Ty masz problem z brakiem gustu.I mówiąc takie farmazony o klasyce kina gangsterskiego tylko potwierdzasz swój brak wiedzy.

ocenił(a) film na 3
kondi143

Powalające argumenty.
Klasyka kina gangsterskiego może ale nie dla mnie.
Brak wiedzy powiadasz.
To twoje zdanie.
Jeśli film mi się nie podoba to nie będę pisał że jest rewelacyjny, wspaniały i wybitny bo dla mnie takim nie jest.

ocenił(a) film na 9
rony123

masz prawo do swojego zdania, mi sie wsumie bardzo podobal ale musze przyznac, ze faktycznie troszke nierowny
czy najslabszy film w dorobku leone? tego ocenic nie moge bo ma w dorobku kilka filmow o ktorych nigdy nie slyszalem
ale najlepszy raczej nie byl, mi bardziej do gustu przypadl dobry zly i brzydki

ocenił(a) film na 10
rony123

Ja mysle "ze kazdy spiewac moze ,jeden lepiej ,jeden gorzej"tak tez i z gustami.wiec nie mozemy sie unicestwiac tylko dla tego ze dla ronego nie podobal sie akurat ten wedlug mnie wysmienity film.To tak jak z kobietami.

ocenił(a) film na 3
zombi_filmweb

Dzięki za wyrozumiałość. Każdy ma swój gust i dlatego podobają nam się inne filmy i różne kobiety.
No cóż nie myślałem że to powiem a tym bardziej napiszę ale "Zombi ma rację".
Jak w horrorze. he he.

ocenił(a) film na 10
rony123

rony chociaz Dawno temu w Ameryce podobal mi sie jestem nadal po twojej stronie ,ja naprzyklad nie ogladam klasycznych horrorow ,melodramatow bo mnie to nie bawi a wrecz nudzi.I czy dla tego ktos kto sie ze mna nie zgadza ma mi naublizac.Nalezy uszanowac chociaz odmienny od naszego cudzy gust i opinie.

ocenił(a) film na 3
zombi_filmweb

To stwarza nam szerokie pole do dyskusji choć ta często nawet w moim przypadku schodzi do poziomu zwykłej pyskówki. Zaznaczę tu że Leone jest wielkim reżyserem choć nakręcił tak mało filmów. Szkoda.

rony123

''Zachowania bohaterów w wielu przypadkach są dziwne oraz pozbawione sensu i logiki.''

a czy w życiu każdy człowiek postępuje z sensem a jego wybory są właściwe? Gdyby tak było to byśmy mieli raj na ziemi.
Film przez to jest nieprzewidywalny i realny. Jakby każdy z bohaterów był czarny lub biały i postępował przewidywalnie mielibyśmy dawkę nudnego kiczu.

rony123

"Niestety kompletnie brak klimatu temu filmowi." Właśnie klimat w tym filmie jest jego głównym atutem i może stąd kolega kondi zasugerował brak wiedzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones