PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 828
ocen
8,2 10 1 114828
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

jak cholera.Spodziewałem się czegoś lepszego.Podobał mi się jedynie początek filmu do momentu zamknięcia "kluchy" w więzieniu.Potem to już sama nuda i tylko nuda...i tylko za ten początek daję mu 7.Ten film przy Ojcu Chrzestnym wypada słabo,bardzo słabo.

rokstar

Ten film przy ojcu chrzestnym wypada znakomicie i jest takim samym klasykiem.Do,którego być może jeszcze nie dorosłeś

ocenił(a) film na 7
kondi143

Ja się zgadzam z rokstarem, w porównaniu do Ojca Chrzestnego jest kiepsko. Ogólnie film ciekawy, dobrze wyreżyserowany i z dobrą obsadą, jednak miejscami przynudzający po prostu, najciekawszy był początek, później było gorzej. Zdecydowanie liczyłem na coś więcej, zwłaszcza po Sergio Leone i jego genialnych westernach.

LeboLebo88

Panowie argumenty.Czytając wasze posty mam wrażenie,że oglądaliśmy inny film albo po prostu DTWA kompletnie nie zrozumieliście.Porównywać do Ojca Chrzestnego nie będę bo zarówno Ojciec Chrzestny jak i DTWA stoją u mnie w czołówce filmów gangsterskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones