PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 419
ocen
6,3 10 1 37419
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

Niestety

ocenił(a) film na 4

Fajny film, nawet trzymający w napięciu, niezły klimat, fajnie zagrane role głównych bohaterów i
fatalna według mnie koncówka. Horror nie z gatunków goni nas morderca rozdzielmy sie i dajmy
sie zabić pojedynczo, głównego bohatera można było polubić za to że nie był totalnie bezmyślną
maszyna ale niestety końcówka psuje film według mnie, jest głupia i bezsensowna no ale
niestety czego można się było spodziewac po twórcach piły...

ocenił(a) film na 7
Serj11

Ty się twórców Piły nie czepiaj, pierwsza część była akurat dobra. A co do Dead Silence - według mnie końcówka była całkiem spoko, chociaż Whannel pisząc scenariusz mógł się bardziej wysilić. Za to aktor grający główną rolę to takie drewno że szkoda gadać

ocenił(a) film na 4
karollo24

Pierwsza, a jest 8 czy iles tam.

ocenił(a) film na 7
Serj11

ale james wan nakręcił tylko pierwszą, najmniej krwawą i naprawdę dobrą. słabe i komercyjne kontynuacje dali już innym reżyserom którzy sprawili że piła kojarzy się tylko z okrucieństwem i wypruwanymi wnętrznościami. whannel pisał scenariusz do drugiej i trzeciej i w sumie te już były głupawe

ocenił(a) film na 7
Serj11

Dlaczego końcówka psuje film? Było zaskoczenie, właśnie w stylu Wan-Whannell, tak jak w pierwszej Pile.

Mi się film podobał, takie połączenie bajki z horrorem. Trochę straszniejszy, pełnometrażowy odcinek Gęsiej Skórki :) No i lubię Wanowskie wykonanie. Solidna siódemka ode mnie.

PS Nawet lalka Jigsawa się pojawiła! Dodatkowy smaczek.

ocenił(a) film na 4
ZiD0

Dlaczego? może dlatego, że jakby np główny bohater stanął przy jakiejś okazji za swoim ojcem to by zobaczył, że mu jego żonka w dupie grzebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Serj11

Kolejny malkontent. Końcówka była bardzo dobra, jeżeli nie powiedzieć genialna. Pasowała do całego filmu, była straszna i oryginalna. Czego więcej chcesz? Wolałbyś końcówkę pod tytułem: "Ostatnia lalka spłonęła i wszystkie dobre duszyczki idą do nieba (a po drodze duch jego żony wpada się pożegnać)" ?

Tomek59_fw

temu filmowi nic nie brakowało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones