PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 432
oceny
6,3 10 1 37432
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

Zawiodłam się.

ocenił(a) film na 5

Spodziewałam się na prawdę dobrego horroru. Po komentarzach pod filmem sądziłam, że film przypomina horrory sprzed lat. Niestety... Motyw lalek - super, akurat to lubię, ale nie trzymał w napięciu, nie bałam się ani razu, a ten język... bardziej mnie rozbawił, niż przeraził.
Tak czy inaczej, można obejrzeć, film nieco inny niż dzisiejsze pseudo horrory zalane hektolitrami krwi.

cysia92

Jak dla mnie "ten język" wpisuje się jak najbardziej w klimat horrorów sprzed lat...! Od razu skojarzył mi się z Freddym...

ocenił(a) film na 9
jagnazbagna

Popieram wypowiedź jagnazbagna, ale mnie ukrzekł scenariusz tego filmu, nie spodziewałem się, że jest on tak dobry.

cysia92

Mi się tam film bardzo podobał zakończenie super :) fabuła stopniowo budowana i praktycznie ciągle było budowane napięcie :)

cysia92

zgadzam sie z toba, tez po komentarzach i wysokiej ocenie myslalam ze bedzie lepszy... lipa

ocenił(a) film na 9
cysia92

film jest naprawde swietny moze spruboj go obejrzec sama w nocy bedzie efekt gwarantowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones