PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 154
oceny
7,5 10 1 350154
5,8 38
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Film od 10 lat

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś może mi wyjaśnić,jakim cudem ten film na stronie Cinema City w katalogu ''Wkrótce'' i jak jest Deadpool jest napisane,że ograniczenia wiekowe wynoszą ''10+'' ?

ocenił(a) film na 8
Milka124

Jakiś społeczny projekt przystosowywania dzieci z podstawówek do realiów gimnazjalnych? xD

Fajnie byłoby zobaczyć na seansie wycieczkę szkolną. Najlepiej z miejscówką obok jej opiekunów.

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Podstawówka już jest w realiach gimnazjum,a przynajmniej niektóre :D

Milka124

Zero krwi, zero sexu i zero brutalnej przemocy, w filmie o Deadpoolu to brzmi jak żart

RadoslawKamil

jak to od 10 lat co oni niepowaźni , deadpool ma być od 15 lub 18 lat i kropka , bez krwi , bez sexu i przemocy to nie deadpool , czekacie na jutrzejszy 2 zwiastun jego , bo ja tak, ogólnie moim zdaniem film powinien być od 18 lat , bo takie małe dzieci typu podstawówka ,by się porzygały na seansie od 18 lat jakby zobaczyły co deadpool wyprawia , lub pani co z nimi by poszła musiała by im zakrywać oczy by nie widziały brutalnych scen , ogólnie ten film jest skierowany do dorosłych niż do dzieci w wieku od 10 do 12 lat , dajmy na to seans jest od 18 lat , a taki tatuś bieże swojego 12 lub 10 letniego syna na seans i co ta obsługa kina ma zrobić wpuścić tylko ojca czy syna też , otóż syna nie tylko ojca , no chyba , że ojciec stwierdzi ,że syn może iść i że nie będzie miał koszmarów po nocach , a to nieprawda , syn nie powinien iśc na deadpoola jeżeli nie ma 15 lub 18 lat , Mam nadzieje ,że zrozumieliście mój przekaz to był tylko przyklad drodzy znajomi , tego co mogłoby się przytrafić w kinie , Taki 15 latek z gimnazjum już predzej zostanie wpuszczony na deadpoola niż 7, 10 lub 12 latek .

marvelfan_filmweb

Byłem w kinie na animacji Roman Barbarzyńca, gdzie nieprzyzwoity humor i mnóstwo zabawnych erotycznych podtekstów, a na sali matki z dziećmi w wieku 5-10 lat i łapałem się za głowę jak można na taki film zabrać 5 letnie dzieci. Dwie małe dziewczynki siedziały przede mną i zaczęły płakać w trakcie, podczas gdy rodzice bez żadnej reakcji śmieli się z wielkiego wora głównego bohatera. Myślę,że na Deadpoolu byłoby tak samo. Kina wpuszczają na filmy dzieci bez ostrzegania o treści, a sami rodzice mają gdzieś co ich dziecko zobaczy. Ważne żeby kasa się zgadzała, a rodzic ma rozrywkę.

RadoslawKamil

no racja ale to jest nie normalne , skoro i tak sa filmy dajmy na to ten roman barbarzyńca od 15 lat to po co wpuszczaja na nie osoby w wieku jak ty piszesz od 5 do 10 lat , ja mam 18 lat i mnie normalnie wpuszczają nawet na seans od 12 lat , dajmy np , gwiezdne wojny 7 część , i mi normalnie sprawdzają legitymacje , no bo wiesz trzeba , a takim co mają 5 lub 10 lat pewnie też co ich rodzice nie wiedzą po co jest wiek napisany na stronie kina na danym filmie np x , men first class też było w kinie od 15 lat a w tv puścili od 12 , bajki to akurat są bez ograniczeń, jak bez ostrzeżeń na danym filmie na stronie dajmy na to multikina pisze od ilu jest lat , jak oni tego nie przestrzegają to ich sprawa, i masz racje ich to nie obchodzi na jaki sens pójdą rodzice z dziećmi im tylko zależy na tym by widzowie się dobrze bawili na seansie danego filmu , i nie piracili do internetu , na seansie sw 7 na którym ostatnio w wtorek byłem, obsługa kina 3 lub 4 razy sprawdzała czy ktoś nie piraci filmu do neta , i im tylko zależy na kasie i na tym by widz wyszedł zadowolony z kina , ponieważ miał rozrywkę .

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

Podobno te oznaczenia wiekowe nie są wiążące, tylko mają służyć za informację dla widza... no tak, fajnie tylko, że większość widzów nie patrzy na oznaczenia wiekowe. Zapewne ci ludzie co przyszli na film z małymi dziećmi to nawet nie wiedzieli za dużo o tym na co przyszli, tylko pomyśleli: ,, Walentynki są, co może złego być w filmie puszczonym w walentynki?'' Ciekawe, czy szli też z dziećmi na 50 twarzy Greya... To by było ciekawe, zobaczyć takie dzieci po obejrzeniu tego i zakłopotanych rodziców próbujących im wytłumaczyć co główni bohaterowie robili...

Aurona

No własnie , dzieci 10 lat , powinny mieć zakaz na wpuszczanie na film o d 16 lat , czyli na Deadpoola lub 50 Twarzy Greya .
Bo później ich rodzice będą zakłopotani i nie będą wiedzieć co mają dzieciom powiedzieć , co te postaci robiły .

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Napisali na stronie, że jest od 10, ale przecież nie będą go przycinać do tej kategorii. Pewnie byka walnęli i jeszcze o tym nie wiedzą. W przyszłym tygodniu nie omieszkam się o to zapytać (choć bileterki zapewne i tak nie będą jeszcze nic wiedzieć).

Ze dwa lata temu jak byłem na horrorku "Byzantium" zdziwił mnie na sali widok parki z - na oko - ośmioletnią dziewczynką. Film o tak jakby wampirach, kategoria wiekowa to oczywiście R, a jedna z pierwszych scen to krwiste odcięcie głowy siedzącemu facetowi przy pomocy zaciskanej na gardle struny. Gdy wychodziłem z seansu zauważyłem tę trójkę, a dziewczynka zauważając plakat filmu w korytarzu z pełnym entuzjazmem rezolutnie stwierdziła "O! To ten film na którym byliśmy!".
No cóż, większość dzieci i matek pewnie byłaby na seansie zszokowana, ale w sumie kto w podstawówce nie zaliczył wielokrotnych seansów "Predatora", "Obcego", czy "RoboCopa"?

P.S. Wesołych Świąt!

Khaosth

Dzięki nawzajem spokojnych i udanych świąt i proszę zapytaj się o tego deadpoola w kinie , to jest antybohater a nie bohater więc sam marvel pisał ,że film ma mieć kategorie wiekową r , więc kina nie powinny zmieniać kategorii wiekowej , na 10 lat ,bo to nie był by fajny film bez krwi , przemocy i sexu i by musieli też wyciąć sceny w klubie ze striptizem w którym szefem jest stan lee rola cameo w deadpoolu , co jakby był w wieku 10 lat wycieli by też tą scenę w klubie lub twòrce komiksów i filmów mcu Stana Lee dziadka który ma 93 lata , to by była obraza uczuć fanòw Marvela , czemu wycieli tak ważną postać z filmu , więc ma być 15 lub 18 by był stan lee i by fanom przyjemnie oglądało się film .MOIM zdaniem lepiej ,że zrobili osobny film o deadpoolu
miejmy nadzieje ,że będzie on lepiej wyglądał niż w genezie wolverine w genezie spartolili jego wygląd w tym filmie wygląda o wiele lepiej .:)

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Dzięki! :)

Taka zmiany kategorii musiałaby się wiązać z dość pracochłonnym montażem wszystkich kopii filmu. Kina raczej tego nie będą robić. Ewentualnie dystrybutor, ale raczej też nie będzie miał w tym interesu (imperial - niestety nie podają kategorii wiekowej). Tak czy siak - spytam. :)

marvelfan_filmweb

Przestań pisać idiotyczne komentarze ! Taki 12 latek może mieć mentalnoŚć doroslego a poza tym deadpool nie jest zawsze brutalny i krwawy, a tak na marginesie to ile ty masz lat bo sądząc po twoich komentarzach widać że też masz 12 XDD.

marvelfan_filmweb

" a to nieprawda , syn nie powinien iśc na deadpoola jeżeli nie ma 15 lub 18 lat " hahaha widać jakie masz pojęcie o mentalnoSci, XDDDDD ten 18 latek może prędzej mieć strach.

ALE KOSZMARY XDDDD?

klander

Drogi klanderze , może się nie znam na mentalności ludzi , ale po zwiastunach deadpoola widać że będzie on dla osób starszych niż 10 lat , mi chodziło o to , że 7,10,12 latki będą miały koszmary lub strach idąc na to . Mam 18 lat nie 12 i nie pisze idiotycznych komentarzy . Mam nadzieję ,że zrozumiałeś .

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

ja też mam już prawie osiemnaście , ale muszę się troche niezgodzić , bo pamiętam jak sama miałam 12 lat to uwielbiałam takie filmy ( nadal lubię) i nigdy nie miałam po nich koszmarów ani się ich nie bałam , może to zależy od dziecka ale nie sądze żeby 12 się bali tego filmu. może co najwyżej sceny sexu i striptizu by mogły ich odstręczyć .

ida2104

no racja sceny sexu i striptizu napewno by odstraszyły widzów w wieku 12 lat , ja mam już 19 lat , skomentujesz moje odliczanie do deadpoola , lub xmen apocalypse , lub rogue one spin offu

ocenił(a) film na 5
marvelfan_filmweb

Mam 9 lat, myśli Pan że mogę iść na dead poola?

Gyp

Ten film jest od 16 lat w kinie kategoria R, jeśli pójdziesz z rodzicami to bez problemu cię wpuszczą , szczerze to oni w kinie nie patrzą na wiek danej osoby :), więc jeśli poszedłbyś sam to by się nic nie stało. Po napisach końcowych jest scenka :)

ocenił(a) film na 5
marvelfan_filmweb

A Pan już był w kinie?

Gyp

Jeszcze nie byłem , ale w Internecie wyczytałem , że jest scenka po napisach , ja idę dopiero po 12 lutego a ty kiedy ?

ocenił(a) film na 5
marvelfan_filmweb

Jeszcze nie wiem czy mi mama pozwoli

Gyp

Aha ok .:)

ocenił(a) film na 5
marvelfan_filmweb

A mam jeszcze pytanie czy ten dead pool to jakiś batman czy co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maniak_horrorow_

No racja drogi Maniaku -horrorów pewnie błąd , że od 10 lat , rypneli się w wieku i tyle. Film nie jest od 10 lat tylko od 16 . Dziwi mnie to , że cię wpuścili , ale pewnie z rodzicami. P.S W jakim kinie byłeś Multikinie czy CinemaCity?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marvelfan_filmweb

a ja uważam że granica wiekowa powinna być te 15 lat + nie oszukujmy się wiele widzimy już w telewizji a poza tym nieraz widziałem 12 latków grających w gta V a to znieczula na krew. Chyba już sceny brutalne nierobią na nikim wrażenia no chyba że na tych najmłodszych.

krzysiek456790

no racja drogi krzysku456790 , masz racje , ta granica powinna być 15 lat , ale wiesz po trailerach red band wygląda ,że jednak deadpool będzie miał być może dwie kategorie 15 i 18 lat , ale niestety nie jesteśmy tego pewni pozostaje tylko czekać do 12 lutego ,może coś przed tą datą podadzą mam na myśli jaka kategoria będzie miał film , bo narazie nawet na stronie filmu , film nie ma jeszcze podanej kategorii , wybierasz się na to ? interesujesz się filmami komiksowymi drogi krzysku 456790 ?

użytkownik usunięty
krzysiek456790

Grałem pierwszy raz w jedną z gier GTA w wieku sześciu lat. Coś w tym jest. Ale myślę, że niejeden na żywo by się śmierci przeraził.

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Szczerze to sam mam 15 lat i idę do kina na Deadpool'a z jednego prostego powodu.... bo czytałem komiksy,grałem w niego i chce go obejżeć wiem z czym sie to je bo raczej koleś który klapie wolverina w tyłek nie jest normalnym bohaterem.

Smoke_filmweb

Prawidłowo , trzeba iść zobaczyć co Deadpool wyprawia .
Ja idę na niego , po by zobaczyć czy ten film przebije Orgin Wolverine i Green Lantern , oraz by poznać jego geneze .
Komiksów nie czytałem , w gry nie grałem , ale będe czytał komiksy jak wyjdą czyli ten co wychodzi 17 Lutego Martwi Prezydenci i ten co w Marcu też.

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Mam 15 i wpuścili, nawet nie pytali o wiek ;-;

Dodwizo

To dobrze , a film się podobał ?

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

2 razy byłem :)

Dodwizo

To super ja raz , ale się uśmiałem .

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

To brzmi jak "X-men: Geneza" ;)

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

O czym Ty piszesz, człowieku?! Twoja wypowiedź brzmi jak żart. Widziałeś film, że się tu produkujesz?

Milka124

Film będzie w dwóch kategoriach wiekowych wyświetlany. Zarówno PG 13 jak i PG 18

Uag

No to dobrze odpowiednio dla każej grupy wiekowej . PG 18 dla 18 latków a pg 13 dla 12 do 16 latków mi to pasi , tylko , żeby wersja 18 lat była z napisami a nie z dubbingiem , a wersja 12 mogłaby być z tym i z tym czyli i z dubbingiem i napisami , ale lepiej niech będzie z napisami , w wersji 2d i 3d miejmy nadzieję ,że w tym filmie deadpool będzie wyglądał lepiej niż w Orgin Wolverine , bo w tym filmie wyglądał koszmarnie , zobaczymy jakie film zdobędzie noty po premierze i może przebije geneze Wolverine , może Wolverine gościnnie śię pojawi w deadpoolu , ponoć Reynolds negocjował ,żeby Jackman pojawił się gościnnie w jego filmie , ale zobaczymy co z tego wyniknie . Dzięki za dobrą wiadomość ,żę będą dwie wersje deadpoola Pg 13 i 18 miłych świąt drogi Uagu .

Uag

Skąd ta informacja? o.O Nie spotkałem się z taką sytuacją, żeby film w kinach miał jednocześnie wersję dla dzieci i dla dorosłych...

ocenił(a) film na 8
Uag

Jak na razie widzę tylko zwiastuny w wersjach normalnej i "red band", ale to jest normalne przy filmach z "R" (MPAA nie przyznaje kategorii PG-18. Wyżej od PG-13 jest "R" czyli zwyczajowa kategoria horrorów dla starszej młodzieży pod nadzorem opiekunów i NC-17 tylko i wyłącznie dla dorosłych i każdego kto taki film odkryje, bo zwyczajowo dotyczy naprawdę hardcorowych filmów które kinom gwarantują straty).

Sprawdzałem oficjalną stronę filmu i dopiero tam się zdziwiłem. Myślałem że "R" została już filmowi oficjalnie przyznana, ale na chwilę obecną film nadal ma status "jeszcze nieoceniony". Teoretycznie dwie wersje wciąż są jeszcze możliwe, chociaż po sposobie promocji filmu (przyjazne zwiastuny nakłaniające do oglądania wersji krwistszej) szczerze w to wątpię.

Uag

A często wypowiadasz się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia?

ocenił(a) film na 8
Milka124

Już zmienili. Teraz na stronie CC widnieje "b.danych". Pewnie będzie widniał dopóki film nie dostanie "R" już oficjalnie.

Khaosth

Na stronie Multikina , jak wczoraj do nich pisałem to odpisali , że dopiero kategoria wiekowa i czy film ma dubbing i napisy , będzie wiadomo miesiąc przed premierą filmu czyli 11 lub 12 stycznia . Pozostaje czekać . W międzyczasie oglądnij sobie filmik Servadexa o Deadpoolu , w którym to on dzięki mojemu komentarzowi opowiada o Deadpoolu . Jego kanał na Youtubie ma tytuł Akta Bohateròw zerkniesz drogi Khaosthie :)?

ocenił(a) film na 8
marvelfan_filmweb

Dzięki, ale przed seansem wolę wiedzieć o postaciach jak najmniej. Chcę mieć większą frajdę poznając historię na ekranie, niż niecierpliwie oczekując czegoś co mogłoby zostać pominięte. Z tego samego powodu nie szukam informacji o Strange'u, Inhumans, czy Jessice Jones polegając tylko na zdawkowych opisach. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones