PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 401
ocen
7,5 10 1 350401
5,9 39
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Korzystając z kategorii R i kreatywności własnego mózgu scenarzyści napisali mnóstwo znakomitych tekstów i tekścików. Większość z nich otrzymał główny "bohater", ale inni też dostali okruszki. Zbierzmy je razem w jednym miejscu. Ja zacznę. Cue the music:

-Miałem koszmar z Liamem Nessonem. Śniło mi się, że porwałem jego córkę a on chciał mnie rozp.ierdolić.

(Podczas strzelaniny)
-Cholera... Wyłączyłem piekarnik?

-Zastanawiacie się pewnie, komu musiałem obciągnąć, żeby dostać własny film. Podpowiem wam: jego imię rymuje się z Polverine.

-Wygląd to nie wszystko.
-Nie?! Myślisz, że Ryan Reynolds zrobił karierę dzięki swojemu zajebistemu aktorstwu?

(Do Colossusa)
-Powiedz Bestii, żeby nie srał na mój trawnik!

-Pogadasz z Profesorem X.
-McAvoyem, czy Stewartem, bo już mi się pier.doli...

-Wiesz jak jest po hiszpańsku rak? El Cancer.

-Zrobię ci z twarzy to, co Limp Bizkit z muzyką lat 90-tych.

-Tyranozaur był postrachem dinozaurów!

-Jeśli się już nie zobaczymy, to wiedz, że cię kocham. Skitrałem też w domu 1600 kg koksu. Położyłem go obok leku na ślepotę. Powodzenia

-Miłość jest ślepa.
-Nie, ty jesteś.

(Do Negasonic Teenage Warhead)
-Ripley z Obcego 3!
-Ku.rwa. Jesteś stary.
-Auć, Wiesz jak komuś pojechać.

-Jesteście sami w tej wielkiej chacie? Producenci mieli kasę tylko na dwójkę X-Menów?

-Oglądaliście 127 godzin? Będzie spojler.

-On ma na imię Francis. Ajax wziął od płynu do naczyń.


Tyle zapamiętałem. Resztę uzupełnijcie wy, koledzy. Do dzieła. I choć rzadko to mówię: don’t swallow.

ocenił(a) film na 6
Robert_Sawyer

Strasznie mnie rozśmieszyło jak Francis wysłał Deadpoolowi wiadomość tekstową z załączonym obrazkiem gówienka. Nie wiem dlaczego, ale to było tak idiotyczne, że nie mogłam się przestać z tego śmiać xD

I jak zgaduje imię Francisa "Basil Fawlty?"

Tortuga033

hehe i ten kumpel do Deadpoola coś w stylu : " a zawsze myślałem że to budyń " :))

użytkownik usunięty
Robert_Sawyer

Ja dodam swoje ulubione :

-Zazwyczaj tego nie mówie ale... nie połykaj
-Odszczekaj to spasiony Gandlfie
-Ja mam swojego robina, jest stara, czarna i ślepa i do tego leci na mnie
-Gdzie podział się stukilowy wór kut...ów imieniem Francis
-Masz batonik, dobry na kości , Deadpool może chcieć ci je połamać
-Nie macie kasy na trzeciego x-mena
-Współczuje temu kto będzie ją macał po studniówce
-(Dialog Deadpoola z Collosusem):
D. Doj..b jej !!!!!
C. Język!
D.Ssij p....łe !!!!!

Ogólnie wszystkie teksty Deadpoola są zajebiste ale wymieniłem tylko te które zapamiętałem. Jak dla mnie najlepszy film Marvela jaki powstał

użytkownik usunięty

Dołoże jeszcze jeden moment jak Deadpool wywieszał białą flagę :D

ocenił(a) film na 8

https://www.youtube.com/watch?v=7Yf5WvNoM6w

użytkownik usunięty
roman876

To musiało boleć :)

ocenił(a) film na 10

*Maca Colosusa po kroczu*
-Tata?
*Kop w jajca*
-Och your poor wife!!!!!
-Jeśli zechcę zostać wesołym g.wno zjadem na ranczu zwanym Nibylandia u jakieś obleśnej łysej pały, która wygląda jak szef sekty to wyślę wam notkę.
+każde inne nawiązanie do x-menów i wolverina :D

użytkownik usunięty
kamkaa1

Przypomniał mi się moment kiedy Deadpool i Vanessa leżą ranni po walce z Francisem, wtedy Deadpool ogląda swoją dziewczynę, pokazuje jej że ją kocha a później....... że chciałby ją przelecieć (Do tego ta piosenka i te kucyki pony) Chora ale śmieszna scena :D

ocenił(a) film na 10

Hahahha :D cały film był rewelacyjny :) Oglądałam 3 razy a śmieszył mnie tak samo jak za 1 :DD

użytkownik usunięty
kamkaa1

Mógłbym wymienić tu każdy tekst Deadpoola bo wszystkie są zaje..iste :D :D

ocenił(a) film na 10

Jeszcze padłam jak pakował się na bijatyke z Francisem. Wrzuca wszystkie gnaty, bomby, granaty, spluwy itd a na koniec pisemko z Wolviem na okładce "Sexiest man Alive!" hahha :D

użytkownik usunięty
kamkaa1

Hehe plecak różowy :D a na końcu i tak wszystko zostawia w taksówce :D
P.S a po zdjęciu maski widać po co było mu te pisemko :D

ocenił(a) film na 10

i ten zegarek na rękę "pora na przygodę" XD też strasznie mnie ciekawi reakcja Jackmana na te sceny z nawiązaniami do niego samego :D

użytkownik usunięty
kamkaa1

Już na samym początku było nawiązanie do Jackmana , chodzi tu o scene na autostardzie gdzie Deadpool mówi że obciągnął gościowi którego imię rymuje się z Polverine :D

ocenił(a) film na 10

No wiem wiem. Cała sala kładła się ze śmiechu hahah. "I ma tam w spodniach australijskie jajka prosto od emu". Padłam :D

użytkownik usunięty
kamkaa1

Ja dodam jeszcze sceny na autostradzie :

1. Deadpool nie może trafić Francisa i mówi do siebie :
Bad Deadpool (po chwili strzela do gościa) Good Deadpool
2. Deadpool wykonuje taniec zwycięstwa( nie wiem co on wtedy śpiewał ale coś brzmiące jak ,,Me gusta sinco'' ) i po chwili ktos strzela do niego w tyłek ( odgłos Deadpoola bezcenny) :D
3.Strzela do tego gościa co mu tyłek ostrzelał
4,3 Debilu!!! Chrzanić, warto było :D

ocenił(a) film na 10

Tak! hahah i jeszcze pierwsze spotkanie z Vanessą
-Jesteś prostytutką? Trudne dzieciństwo?
-Tak, ojciec zwiał zaraz po tym jak mnie zrobił.
-Nie tak, źle mój zwiał zanim zdążył mnie spłodzić. Dodatkowo wujek mnie molestował.
-Mnie WUJKOWIE, zmieniali się.
-Swoje własne urodziny oglądałem z szafy.
-Miałeś własną szafę? Ja musiałam spać w kartonie po zmywarce
-*głębokie westchnienie* Miałaś zmywarkę?! XD

ocenił(a) film na 7
Robert_Sawyer

A kojarzy ktoś tekst o życiu? Wczoraj widziałem na C+ i akurat na niego trafilem. Coś w stylu, że życie jest jak słaby )smutny?) film, a tylko reklamy w nim są wesołe. Coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 8
Robert_Sawyer

“What's a nice place like you doing in a girl like this , czyli Co takie miejsce jak ty robi w dziewczynie jak to.
Moim zdaniem najlepszy tekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones