PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 089
ocen
7,5 10 1 350089
5,8 38
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Trailer a film

ocenił(a) film na 10

Jeśli ktoś się obawiał, że w zwiastunie są wszystkie najlepsze sceny i własciwie to that's it - może odetchnąć z ulgą - film jest genialny, zajebisty, boski, a Deadpool wymiata :D Zdecydowanie było na co czekać i było warto. Bije na głowę wszystkich Avengersów, Kapitanów, i, tak nawet Iron Manów (Sorry, Tony). I nawet mi nie przeszkadzało jego gadanie do ludzi w kinie :P Ba! nawet Ryan Reynolds mi nie przeszkadzał :P
A teraz czekam z niecierpliwością na kolejne części, oby ich było jak najwięcej :)

"-You are going to see The Professor!
-McAvoy or Stewart?"

:D

ocenił(a) film na 2
delilah

Odnoście Eastereggsów, co wyłapaliście? Bo było tego sporo w filmie, tutaj możecie zobaczyć niektóre:

https://www.youtube.com/watch?v=VStT-WD2g2E

użytkownik usunięty
delilah

No no no film Marvelowski, a mamy tu ucinanie głów, krew, przemoc, cycki i masę czarnego humoru i oczywiście widowiskowej akcji. Polecam 8/10 Chociaż moim zdaniem Ironmana nie przebił.

Którego iron mana ?

użytkownik usunięty
Szczadek

Ogólnie ekranizacji całej postaci Iron Mana, moim skromnym zdaniem.... dobra jestem skłonny postawić znak równości : )

Aha mi się najbardziej chyba trójka podobała

ocenił(a) film na 10
Szczadek

Dawno tak dobrze się nie bawiłem w kinie oglądając film.
0 nudy, 100% akcji
Polecam film. Dla mnie 10/10

użytkownik usunięty
CYBORG89

Jak mam się przyczepić to ostatnia scena głównej walki była trochę nudnawa na początku i zbyt szablonowa, przyszli stali straszyli się łomot wielkie bum i heppi end. Reszta to świetna jazda bez trzymanki :)

ocenił(a) film na 10
delilah

Ekhm...
I'm never gonna dance again,
Guilty feet have got no rhythm.
Though it's easy to pretend,
I know you're not a fool...

ocenił(a) film na 6
delilah

W zwiastunie właśnie były najlepsze sceny. Żałuje, że oglądałem zwiastun.

delilah

60% filmu to właściwie są sceny ze zwiastunu, tylko że rozwinięte. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
szambelan

Znów Szanowny Pan raczył się pomylić. Pozdrawiam serdecznie.

rolnik

Niestety nie, proszę Szanownego Pana. Dwie główne lokacje, zabierające najwięcej czasu, zostały już ukazane w zwiastunie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
szambelan

Nie zmienia to faktu, że film jest morowy. Pozdrawiam serdecznie.

rolnik

Podobał mi się oraz osobie mię towarzyszącej, niemniej liczyłem na więcej. Oby w drugiej części było więcej przeciwników do zabijania i to nie takich bezimiennych.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
szambelan

Popieram Szanownego Pana wysublimowany postulat. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 6
delilah

Z tą genialnoscia to trochę na wyrost. Film ok i tyle. Nie jest jakimś super filmem. Dobrze zrobiony, to max co można o tym tworze powiedziec

ocenił(a) film na 5
delilah

"Jeśli ktoś się obawiał, że w zwiastunie są wszystkie najlepsze sceny i własciwie to that's it - może odetchnąć z ulgą" - Jest dokładnie tak jak napisałeś. Zdecydowana większość dobrych scen jest w trailerze. Reszta to nuda i ziew totalny. To już chyba Thor 2 był ciekawszy ;]

ocenił(a) film na 9
Marooned

moja opinia na temat trailera jest tutaj: http://owczyped.com.pl/deadpool-przeciez-to-byl-film-o-niczym/ zapraszam ;)

ocenił(a) film na 5
kasialomotowska

No cóż, każdy ma prawo do swojej opinii. Ja niestety nie mogę zgodzić się z Twoją, ale to chyba nie istotne, bo kliknąłem i zwiększyłem licznik odwiedzin, a to pewnie ważniejsze od samej treści ;)

ocenił(a) film na 7
Marooned

Po obejrzeniu recenzji Chrisa Stuckmanna, który dał Deadpoolowi A+ moje oczekiwania co do filmu były ogromne i to był chyba błąd, bo po seansie byłem mocno rozczarowany. Humor w filmie był generalnie mało śmieszny, bo był na siłę. Gdyby odniesień do popkultury było mniej a byłyby bardziej celne efekt byłby chyba lepszy. Mocno rozśmieszyła mnie tylko jedna scena gdy Deadpool (spoiler) ciągnięty w kajdankach przez Kolosa mówi do widzów: widzieliście 127 godzin ? spoiler alert! i odcina sobie rękę :-) genialne. Co ciekawe publiczność w kinie dopiero zaczęła się śmiać jak zobaczyli odcięta rękę z gestem f..k off, co stanowiło humor już na niższym poziomie.
Jeśli chodzi o zdjęcia to poza scenami walki generalnie bardzo niewyszukana praca kamery i montaż. Nuda i sztampa, coś jak w pierwszej części Star Warsów. Końcówka całkowicie z komputera nie zrobiła na mnie wrażenia.

użytkownik usunięty
delilah

Wiecie kiedy premiera na BlueRay? Słyszałem, że na Amazon już można zamawiać preorder :D

ocenił(a) film na 9
delilah

a tutaj moje podsumowanie trailera :D
http://owczyped.com.pl/deadpool-przeciez-to-byl-film-o-niczym/

ocenił(a) film na 8
delilah

Zgadzam się w 100%. Początkowo nie bardzo chciałem na niego pójść ale znajomi nie dawali mi spokoju i w końcu poszedłem z nimi do kina. Jestem im za to ogromnie wdzięczny bo już dawno tak się nie ubawiłem w kinie. Film jest bardzo dobry i rozbawi każdego nawet po ciężkim dniu :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/deadpool.html

ocenił(a) film na 9
delilah

Niestety obawiam się że w trailerze dosyć sporo pokazali a szczególnie jeśli chodzi o sceny walki, jak na film o tej tematyce mam niedosyt po filmie :c Może w następnych częściach będzie jej o wiele o wiele więcej skoro nie muszą już wprowadzać do tego uniwersum :)

delilah

Zastanawia mnie tylko jedno po jaką cholerę Collossus cały film łazi w pancerzu? Nawet w sytuacjach bez zagrożenia, podczas jedzenia śniadania cały metalowy sieci. Zbierałem kiedyś komiksy i o ile pamiętam wyglądał normalnie tylko wtedy kiedy pancerz był mu potrzebny to go uaktywniał- czy się sam uaktywniał już nie pamiętam ale napewno nie łaził tak jak w tym filmie. Troche moim zdanie zepsuło to efekt bo pomimo, że wygląd Collossusa w tym filmie jest dużo lepszy niż w każdym filmie X-men i chyba najbardziej wierny oryginałowi to wygląda to niezbyt ciekawie bo postać jest cała CGI. Szczegół ale trochę razi mogli mu odpuścić i pokazać go też normalnie bo to że się zrobił metalowy na spotkanie z Dedapoolem to rozumiem.

ocenił(a) film na 9
penetrator1981

Mądra głowa mi powiedziała, że przypuszcza, że wynika to po prostu z braku praw-zauważ, że ani razu nie pada prawdziwe nazwisko Kolosusa, no i generalnie obie postacie xman takie z "tańszych" są..."zabrakło kasy";)

BethBeth

Nie wydaje mi się, że chodzi o kase czy tymbardziej prawa. Deadpool i X-men są z tej samej stajni: Twentieth Century Fox + Marvel więc prawa do X-men ma Twentieth a Marvel chyba mówi samo za siebie. Co do kasy to chyba taniej byłoby gdyby generować CGI przez krótszy okres czasu a przez większość zostawić "gołego" aktora. Jak na stalowego kolesia to efekt jest chyba najlepszy ze wszystkich X-men tak jak mówię tylko poprostu troche denerwujące jest takie bezsensowne odbieganie od natury danej postaci. To zupełnie tak jakby Cyclops strzelał z oczu jak Superman i chodził bez okularów lub Wolverine biegał z pazurami na wierchu cały czas a to mogłoby się skończyć tak:
http://www.memecenter.com/fun/580921/wolverine

ocenił(a) film na 9
penetrator1981

Wiedzy mi brak, ale są to drobne elementy, które mogą zastanawiać, mądra głowa mi przypomniała, że w Avengersach nie padły imiona dzieci Magneto. Przemysł filmowy i umowy między wytwórniami są chyba dość złożone, przykłady z ostatnich lat...

ocenił(a) film na 9
penetrator1981

Daredevil fuksem wrócił z Fox do Marvel, nie bardzo adekwatnie, ale przykład Sony-Spiderman, Punisher. Ameryka;)

ocenił(a) film na 9
BethBeth

O, w polskiej wiki napisane, że prawa do dzieci Magneto ma i Marvel i Fox, ale w realizacjach Marvel nie może być podane, że są one mutantami (?).

użytkownik usunięty
delilah

Hahahah, tak, tekst z profesorem to mistrzostwo!

ocenił(a) film na 10
delilah

Film tak zryty ze daje dyche :)

ocenił(a) film na 5
delilah

Mam pytanie: ej, ludzie, którzy ocenili ten film powyżej 2 gwiazdek - ile Wy macie lat? tak z ciekawości pytam...

delilah

Niestety film jest przeciętny. Słabe efekty momentami słabe żarty i mało dobrej akcji. I nie jest lepszy od Winter Soldier.

ocenił(a) film na 6
pierdolamento

Zgadzam się, film ciekawy przez postawienie na zupełnie inną konwencję niż zwykle u Marvela ale to tyle, poza tym bardzo średni

delilah

gowno dla malolatów

ocenił(a) film na 5
delilah

nuda i przewidywalność, a dialogi pisane dla gimbazy, sorry ale to nie jest film dla 30 i 40-latków

ocenił(a) film na 6
delilah

ee.. nawiazujac do trailera to trailer to ponad 60% filmu . A jesli chodzi o "movie" to moze byc , ale nic wiecej

ocenił(a) film na 8
delilah

Ryan Reynolds Ci nie przeszkadzał ? Ewidentnie właściwy aktor w tej roli :) Deadpool pod względem humoru i dialogów rzeczywiście jest świetny ale i tak wole Iron Mana. Brawurowa interpretacja postaci Tony'ego Starka przez Roberta Downey Jr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones