PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 364
oceny
7,5 10 1 350364
5,9 39
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

oglądając '50 twarzy grey'a ' dlatego zafundowali alternatywę i zemstę na paniach ;) ah... to będzie film

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

Zemsta? Greya nie widziałam i nie zamierzam oglądać tego szajsu, wystarczy mi, że przeczytałam książkę.
A na Deadpoola się wybrałam. Komiksów nie znam, nie interesuję się taką tematyką, ale zwiastun mnie trochę zaciekawił i cieszę się, że wczoraj obejrzałam ten film, bo dobrze się bawiłam w kinie :)

vasil_zajcev

Zemstę? Miliard razy bardziej wolałabym Deadpoola w walentynki aniżeli... To ewentualnie potem - w sypialni :-p

artanisia

grey w praktyce :P?

vasil_zajcev

Gdybym była jak Luke Cage - może być i gray ;)

artanisia

przeciez to postac meska ;p

vasil_zajcev

Jak. Chodzi o skórę...

artanisia

czyli Twe marzenie byc czarną kobietą? :O

vasil_zajcev

Eee ... Jego skóra jest jak pancerz - nie do przebicia, przecięcia. Praktycznie nie odczuwa bólu?

Jakkolwiek w walentynki Marvel to rewelacyjny pomysł :) Marvel to zawsze rewelacyjny pomysł!

artanisia

zawsze? avengers 2 mega słabe... zestawiając do strażników galaktyki to jak polskie kino vs usa

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

uwielbiam <3

Skaza91

podzielamy radośc :)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Zależy dla kogo, ja z moim chłopakiem się wybieramy w walentynki na Deadpool'a, zapowiada się zajebisty film, i jak tu się nie pojawić? :P

kinga_wysoczanska

i jak tu sie nie pojawic? tzn gdzie?

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

w kinie a gdzie? ;D

kinga_wysoczanska

Lepiej sie nie pokazuj na zdjeciach na stronach,zrobisz przysługe spoleczenstwu,zalatuje tandeta i banalnoscia

snickers2013

Twoja dziewczyna?

ocenił(a) film na 9
snickers2013

emm że co prosze, sądziłam że to rozmowa na temat filmu ale zeszło na poziom przedszkola cooo?

kinga_wysoczanska

ale to nie ja pisałem ;) W każdym mieszkaniu jest toaletta.. i w tym temacie także się trafiła.

kinga_wysoczanska

Snickers się w tobie zakochał i boli go, że inni mogą zobaczyc twoje zdjęcie

ocenił(a) film na 9
Piknik_na_skraju_drogi

oby nie hah filmweb jest "troszeczkę" inną strona niż ....sympatia.pl i inne takie, może coś mu się pomyliło :P

kinga_wysoczanska

przynajmniej wiemy jakie portale kolezanka preferuje :D

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

to był sarkazm kolego ;)
Tak w ogóle to ciekawa jestem czy bedzię może jakaś kontynuacja ekranizacji hmm

kinga_wysoczanska

bedzie, nim premiera wyszła to juz scenarzysci dostali zielone swiatlo - byli pewni sukcesu 1 cz

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Na Greya z chłopakiem poszliśmy rok temu trochę dla beki, jakoś bardzo się na to nie napalaliśmy, za to na Deadpoola to ja się napaliłam ze sto razy bardziej niż on ^_^

nyanmalgorzat

to nie wiedziałem, ze teraz mlode kobiety tak lubia przebieranki :D a wszyscy mysleli ze BDSM (GREY)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

50 twarzy Greya -to byla zemsta na kobietach.A Deadpool w tym roku ,to prawdziwa wisienka na torcie dla Pan

nika2121

czemu dla Pan.. jest trochę... hmmm... ostry i mało w nim tego co by identyfikowało się z kobietami

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

I wlasnie stad ta wisienka...A na powaznie nie wszystkie kobiety lubia komedie romantyczne .Sa takie ktore uwielbija ogladac fantastyke,horrory i ostra strelanke.

nika2121

strzelanki = akcja / obyczajowy ;)
A co do fantastyki -po hajpie SW coz... nadmierna ich ilość jest;) gdzie te romantyczki się podziały;]

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Dorosly ;)

nika2121

dorosly? nie widze nic zlego w tym i nie widzę powiązania z wiekiem... czasem mysle, że spłycił im sie gust w drugą stronę.

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Jako kobieta (dziewczyna, whatever) wyrażę się, że dobrym romansem nie pogardzę. No właśnie, dobrym. Dla mnie dobry romans, to ciekawa fabuła z ciekawymi bohaterami, a serio nie pamiętam kiedy ostatni raz coś takiego widziałam. Z tego co oglądałam, to ciągle ten sam chłam o banalnych historiach. Jakąś wielką zmianę przeżyłam, gdy z romansów amerykańskich przerzuciłam się na japońskie, ale to raczej przez różnice kulturowe. Potem próbowałam tematyki homoseksualnej - dalej nuda i praktycznie to samo (zwłaszcza końcówki, w których prawie zawsze jeden z bohaterów ginie). Na ironie, widuje dobre romanse tylko tam, gdzie nie są one głównym wątkiem. :x

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Po co tak uogólniać? Nie byłam na filmie, zresztą jak i nie czytałam "50 twarzy.." natomiast na Deadpool`a wiedziałam że pójdę już od kilku miesięcy i jest to kino jakie lubię! ;)

vasil_zajcev

No faceci dzięki temu Greyowi mieli swe partnerki bardziej pobudzone i napalone łózku xd.A tak serio dla każdego coś dobrego.

karpiok23

zobacz zatem love.. nudne , ale pobudza n razy bardziej : D

ocenił(a) film na 4
vasil_zajcev

Ja swojego faceta na Grey'a nie zabrałam, sama bym nie chciała na ten film iść, a on mnie niestety na Deadpoola wyciągnął.
Nie lubię filmów o superbohaterach, ale przekonał mnie tym, że jest to film z uniwersum X-menów. Niestety, postać w idiotycznym wdzianku i masce mnie totalnie do siebie nie przekonał. Film składający się z serii prostackich żartów i efektów specjalnych to zdecydowanie nie coś o czym marzyłam.

xshizurux

o.. jedna kobieta co uwaza film za nieudany? a xmani podobają sie?

ocenił(a) film na 4
vasil_zajcev

Zdecydowanie bardziej niż Deadpool, ale jednak, wolę komiks ;)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Czekałam na ten film tak samo jak mój chłopak i to ja zarezerwowałam bilety w kinie. Pozdrawiam. ;)

joaannq

zaradne te nasze kobiety ostatnio :D

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

Film spełnił oczekiwania. Nawet sam Deadpool jest zadowolony.
Zobaczcie zresztą sami co sądzi :)
http://pikowo.blogspot.com/2016/02/deadpool-2015-rez-tim-miller-recenzja-18.html

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Jaka zemsta? Mój chłopak sam się mnie zapytał czy idziemy do kina w Walentynki. Ja zapytałam na co i radziłam, by się dobrze zastanowił, bo jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź. Oczywiście chodziło o Deadpoola :D

Ronnie1008

ja dlatego tez zaprojektowałem koszulkę z tej okazji ;p

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

jeśli to ma być zemsta na kobietach, to chce ich więcej <3
Ps. BOSKI FILM :P

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

jaka zemsta? byłam wczoraj i bardzo się z tego cieszę! :D
a grey'a nie oglądałam i nie mam zamiaru :v

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

gupek z ciebie !

Daroo_3

dzieki ^^

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Paniom, które nie jarają się Grayem bardzo się podobało :D
A w tamtym roku dokładnie byli Kingsmani na walentynki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones