PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 154
oceny
7,5 10 1 350154
5,8 38
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

kiblowy humor

ocenił(a) film na 1

Kolejny KIBLOWY film. Dziękuje. Obejrzałem jakieś pol godziny i wyszedłem z kina. Nie przepadam gdy w produkcji na sile wciska się wulgaryzmy. czemu to ma służyć ?

ocenił(a) film na 7
nikop

Oglądałem pół godziny i wyszedłem z kina, i już kurvva dałem ocenę choć film trwa około dwie godziny. I KOMIKS! Jeszcze raz KOMIKS! To była ekranizacja a nie bajeczka. Wulgaryzmy były i są w komiksie i w filmie który do ciężkiego chu.ja miał R też się pojawiły, ale jakbyś wiedział na co idziesz to...

WTTW_FILM

Po co dyskutujesz z kretynem? "chujowy,nie widziałem",szkoda słów...

ocenił(a) film na 4
THFC

Radze się uczyć, gdyż zaraz koniec roku szkolnego!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

To po kiego grzyba szedłeś na film? Nie wiedziałeś co w nim będzie?

ocenił(a) film na 7
Tupolef

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 10
nikop

Po co szedłeś na film który Ci się nie podoba?

nikop

Niestety film jest nastawiony tylko dla komiksomaniaków, cała reszta poczuje tylko zażenowanie.

ocenił(a) film na 2
bialo_czerwony

Celna obserwacja.

ocenił(a) film na 9
bialo_czerwony

W życiu nie czytałem żadnego komiksu Deadpool a film mnie porwał z siłą niagary

ocenił(a) film na 9
nikop

Nikop...... było obejrzeć raz jeszcze Idę a nie deadpoola ;-p

ocenił(a) film na 4
nikop

Jaki humor? ja tu żadnego humoru nie widziałem, film jest przeznaczony dla młodzieży z gimnazjum i tyle

ocenił(a) film na 2
nikop

Totalnie się zgadzam, okropnie głupi film z tandetnym humorem dla widzów 12-, nie dałem rady obejrzeć więcej niż 20 min. Dałem 2 * tylko za Morenę B. Myślałem, że to będzie ciężka szydera z fanów Marvela, zawiodłem się. To nie jest to, co toaletowy humor z pierwszych serii SP, to jest po prostu żałosne.

ocenił(a) film na 2
nikop

Sama prawda. Prymitywny, wulgarny syf. Wytrzymać do końca to był wyczyn. Futro z misia w wersji amerykańskiej.

ocenił(a) film na 9
nikop

Sporo tu tępych piczek się uzbierało. "Obejrzałem 20 minut, obejrzałem 30 minut" ... to na chooj ocene wystawiasz skoro filmu nie obejrzałeś dzbanie jeden z drugim??
Nie wiedziałes czego się spodziewac po Deadpoolu? To znaczy że jesteś za głupi nawet na kiblowy humor, skoro nie wyczaiłeś jakiego typu jest ten film.
Film był taki jaki miał być; Spodziewałem się porytego, brutalnego, wulgarnego i dobrze zagranego bohatera i to dostałem.
Trzeba było wybrac się na humor z kina familijnego Disneya, a nie robić teraz z siebie durnia na forum.
Przeklinanie na filmie stawia go w rzędzie prymitywów? To jakie ty filmy oglądasz? Lassie Wróć i Uwolnić orke?
Człowiek z blizną był prymitywny? Infiltracja? Nowy Joker? Ogarnijcie się tępę dzidy, bo szkoda tym waszym zdaniem nawet podłogę wycierać...

ocenił(a) film na 7
air87

zgadzam sie : D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
nikop

też dałem 1/10 dla mnie najważniejsze jest jaki przekaz ma film, nie znoszę wulgaryzmów, czy obecny świat nie ma niczego więcej do zaoferowania ?

ocenił(a) film na 6
nikop

Mi tam film, jako całość, nawet podszedł, ale sceny z męskim analem i kondomowym pocałunkiem z nasieniem w tle, były obrzydliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones