PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826295}

Deadwood: Film

Deadwood: The Movie
6,4 3 056
ocen
6,4 10 1 3056
6,7 3
oceny krytyków
Deadwood: Film
powrót do forum filmu Deadwood: Film

Naotwierali kolejne wątki, które znowu urwał się w połowie . Bez kutwa sensu. Cocksuckers!

zatracony

Brakuje tego 4 sezonu bo film po latach to nie to samo ale wątki zostały pozamykane, przynajmniej ja tak odebrałem cały film i zakończenie ... ale to juz pewnie zależy od osobistej interpretacji. Ogolnie to dobrze ze film powstal ale tez troche rozdrapal stare rany, ktore powstaly po zakończeniu serialu na 3 sezonie 13 lat temu ...

ocenił(a) film na 9
Scorpionq997

Czemu 4 sezon nie powstał, przecież serial był popularny i nagradzany. To prawda, że aktor grający Swearengena się poważnie rozchorował i dlatego nie nakręcono 4 sezonu, oraz tyle czekaliśmy na film? Czytałem gdzieś takie info.

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

Obejrzyj materiał kanału Jakby nie paczeć o przedwcześnie skasowanych serialach, dostaniesz tam wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 9
lew890

Masz może jakieś namiary na ten materiał?

ocenił(a) film na 8
w00dy_alen

https://www.youtube.com/watch?v=R7J0511qNnc

ocenił(a) film na 9
lew890

Dzięki :)

ocenił(a) film na 6
zatracony

Coksuckers!!! Wu! San Francisco! Swegen!!! :)
Niestety film niewypał, dobrze, że nie czekałem lata, aż tak się nie zawiodłem, serial obejrzałem w ciągu ostatnich 2 tyg.

zatracony

Mi się jednak podobał, chociaż potrafię zrozumieć zawód jeśli się było fanem serialu. Według mnie ten film miał służyć tylko jednemu - żeby fani mieli szansę pożegnać się z serią, aktorami i całą historią. Szkoda że czekali z tym 13 lat. Szkoda że poszli trochę na łatwiznę. Mimo to - kapitalnie było móc powrócić do Deadwood po raz ostatni, choćby na te półtorej godziny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones