PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826295}

Deadwood: Film

Deadwood: The Movie
6,4 3 062
oceny
6,4 10 1 3062
6,7 3
oceny krytyków
Deadwood: Film
powrót do forum filmu Deadwood: Film

Mam przedziwne wrażenie, że już widziałem ten film, tylko musiałem go chyba nie odhaczyć. Serialu raczej nie oglądałem, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;)
Trochę szkoda, ale co poradzisz? Nie zawsze się wie czy oglądać, bo inaczej będziesz żałować, czy nie oglądać, bo się będzie… żałować?! :P

Western dosyć dziwny, specyficzny. Ogląda się to niczym teatr telewizji w malowniczych drewnianych chatkach, pełnych błota uliczkach i jakichś lasach, preriach itd. Sposób zwracania się bohaterów do siebie nawzajem jest co najmniej dziwny, język mocno rynsztokowy zaś dialogi iście teatralne. Tak, wiem już o tym wspominałem. Jednak summa summarum po długim wstępie film się rozkręcił, a akcja 'zacieśniła'. Napięte stosunki i pełne gniewu relacje w końcu dały upust emocjom i strzelby oraz rewolwery poszły w ruch. Paru nieboraków zapakowano do skrzynek.

Film całkiem niezły, dobrze się ogląda, na wieczór jak znalazł.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Bez obejrzenia serialu, ocenianie tego filmu mija się z celem. To jest taki teatr telewizji, tak jest zrobiony i tak ma być. :) Dialogi są mocno rozbudowane, gra aktorska bardzo teatralna, mało telewizyjna. W dodatku akcji zmieścili też sporo i to w najlepszym wydaniu. Polecam serial, film jest jak dodatek do gry komputerowej - bez podstawy nie pograsz... :)

ocenił(a) film na 6
bobbysixkiller

Dzięki za objaśnienia i postaram się to mieć na uwadze, gdy kiedyś w przyszłości serial mi się napatoczy, to wtedy bez wahania nadrobię owe zaległości i odniosę się do tego 'dodatku' ponownie ;)

ocenił(a) film na 7
bobbysixkiller

"Bez obejrzenia serialu, ocenianie tego filmu mija się z celem." No kolejny...
Z jakim celem? Moim celem było obejrzeć western, nawet nie wiedziałem, ze był serial. I co? Obejrzałem western, nic z celem się nie minęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones