PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736053}

Death Race: Anarchia

Death Race: Beyond Anarchy
5,1 1 815
ocen
5,1 10 1 1815
Death Race: Anarchia
powrót do forum filmu Death Race: Anarchia

Może i zostanę za to ukamieniowany, ale mnie się ten film bardzo przyjemnie oglądało. Walka w "dziurze" była pełna emocji zwłaszcza ta z rzeźnikiem.
Sam wyścig też był dobry, nie było tych absurdów z 2050 (Nie mówię, że absurdów nie było wcale). Najlepiej zagrał z pewnością Zach McGowan.

Ale jak to się mówi "ile widzów tyle opinii".

Han_Yolo

Ja akurat podzielam zdanie, więc również czekam na zlinczowanie :D
Film jest spoko, są emocje i dobrze dobrana muzyka.
PS. Jeśli ktoś jest zbyt "delikatny" to niech nie ogląda tego filmu, bo wiadomo jaką wystawi opinię na jego temat.
Peace out.

ocenił(a) film na 4
Han_Yolo

Nie był zły, był mocno średni dlatego dałem 4 (ujdzie), nie można też ukrywać że to najsłabsza odsłona w serii.

MaXXi

Najslabsza byla trzecia czesc.

ocenił(a) film na 5
Han_Yolo

Kilka tych absurdów było ale to norma w tego typu filmach, mnie rozbawiła scena gdy dziewczyna w samochodzie mówi "licznik wskazuje 320km/h" i w tym momencie ujęcie jak auto jedzie na zakręcie - na moje oko tak max stówę ;-)
Już nie zgłębiałem czy te furki w ogóle są w stanie wyciągnąć takie prędkości, ale obawiam się, że broń i opancerzenie skutecznie to uniemożliwiają.

ocenił(a) film na 5
Han_Yolo

Zgadza się tragedii nie ma:)

ocenił(a) film na 6
Han_Yolo

Tak, zdecydowanie lepszy niż część 2050, ale wciąż filmy z Gossem były fajniejsze. Tutaj ten główny bohater to trochę zamuła jednak, trochę taki laluś, nic specjalnego. Ale prócz tego to dużo wyścigów, strzelanin, cycków i flaków, trochę może zbyt chaotyczna jest akcja, ale stąd takie 6/10. Nie jest źle. W sumie chętnie bym jeszcze jeden taki film zobaczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones