PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810878}
2,6 13
ocen
2,6 10 1 13
Death of a Nation
powrót do forum filmu Death of a Nation

Dawno nie widziałem dokumentu który tak klarownie podzielił publikę. Z jednej strony myśl konserwatywna i republikanie a z drugiej opłacone trolle Sorosa, antifa, feminizm, demokraci i rozjuszony elektorat. Produkcja nie jest idealna. Wybrzmiewające na końcu, wręcz tandetnie Hallelujah. Przeciętny scenariusz i niepotrzebne inscenizowane wstawki które słabo zarysowują kontekst, ale czy jest się tu rzeczywiście do czego przyczepić? Główną siłą jest tu śledzenie czystej historii. Analiza tego co dzieje się w USA i na czym wyrosły współczesne podziały. Wydaje mi się iż od strony faktów nie ma tu grama fałszu, to najzwyczajniej ogólnodostępna wiedza która z jakichś powodów (poruszonych w tej produkcji) została celowo rozmyta i zakopana. Można podzielać lub nie poglądy D'Souza lecz rzetelności myśli nie można mu tutaj odmówić. Clinton z żonką i Obama zrobią wszystko aby taki głos jak ten z produkcji nigdy nie przedostały się do głównego nurtu, byłoby to jak przyznanie się do kłamstw i matactwa więc karawana dezinformacji jedzie dalej. Dla elementu komediowego zabrakło mi tu tylko naszego świętego dziecka ...Grety. xD

Poniżej załączam dowód w tej sprawie. Rozkład ocen na imdb podkreślający bipolarny charakter społeczeństwa. Ci którzy chcą pisać historię na nowo kontra wynoszący Trumpa na ołtarze.
https://imgur.com/rEy1mgi

ocenił(a) film na 6
PoppinTom

Ciekawostka:
Zauważcie że na głównej stronie filmu w bazie imdb film ma średnią 4,6 (14 marca 2020) gdy tak naprawdę wynosi ona ~5,87. Przypadkowe zaniżanie średniej ocen? Na pewno błąd ;)

PoppinTom

"opłacone trolle Sorosa, antifa, feminizm" I w tym momencie wiadomo, że mamy do czynienia z durniem.

ocenił(a) film na 6
stphn

Uff, a już się bałem jakichś merytorycznych pocisków. Zasnę dzisiaj spokojniej.

PoppinTom

Do merytorycznych pocisków sam byś musiał coś merytorycznie napisać.

ocenił(a) film na 6
stphn

Czyli tytuł tematu dobrałem idealnie.

PoppinTom

Teraz, załapałem, tytuł jest jedyną merytoryczną rzeczą twojej wypowiedzi. Otóż nie.

ocenił(a) film na 6
stphn

Odczytałem twoją wiadomość i wyskoczył mi taki komunikat:
https://imgur.com/ZMKh0Qj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones