PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 415
ocen
7,1 10 1 192415
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

Chyba najważniejszą wadą filmu jest fakt, że od drugiej połowy kończy się ta zabawa w pokazywanie postaci/historyjek i ogólnej zajebistości głównego bohatera na rzecz romansu i ochrony kobiety - ta druga połowa filmu wg. mnie traci bardzo dużo. Nie ma już tych scen robiących wrażenie na wrogach i nie ma scen budujących legendę postaci. Nie ma też już scen artystycznych. Samo zakończenie filmu (chodzi mi głównie o kolegów głównego bohatera) i wątek z kobietą może rozczarować. Lepszy byłby motyw, że ona ginie, a on rusza przed siebie w kolejną wyprawę...choć nie powiem i oryginalne zakończenie daje dużo możliwości. Desperado 2 jednak nie powaliło mnie na kolana nie wytrwałem nawet 20 minut tego filmu, a próbowałem wiele razy. Ostatecznie Desperado 1 8+/10 Jest to efekciarskie kino akcji, które stawiam obok takich filmów z tego samego gatunku jak Mortal Kombat, ale Mortala Oceniam pełną 10/10 bo tam nie ma niepotrzebnych scen i cały film trzyma do końca w zaciekawieniu.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Zgadzałem się ze wszystkim co masz do powiedzenia, dopóki nie przeczytałem fragmentu o Mortal Kombat... Jak można porównywać kino Rodrigeza z jakimś badziewiem z fabułą opartą na grze komputerowej... co ja mówię - fabule. Tam jest czyste mordobicie przez 95% czasu trwania filmu.

ocenił(a) film na 9

Gra jest mordobiciem film jest mordobiciem. Film jest mordobiciem takim jakim jest "Wejście Smoka" z Brucem Lee.
Mortal jest dla mnie filmem zajebistym w swojej klasie nikt nie sprawi, zebym zmienil zdanie. Świetna muzyka, świetne dynamiczne sceny walk, dobrze i na luzie poprowadzona fabuła i postaci, wreszcie mroczne lokacje rodem z gry i wojownicy i ich skille. W grze mortal praktycznie nie było fabuły film jest zajebisty jak dla mnie.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Fabuła w filmie jest moim zdaniem identyczna jak w grze. Chodzi o napierdalankę i dojście do bossa. W Wejściu smoka przypominam była prawdziwa fabuła - tam coś się działo. Mortal Kombat mógł mi się podobać jak miałem 13 lat, bo nie zwracało się uwagi na grę aktorską, dialogi itp. ale dziś... bez przesady.

ocenił(a) film na 9

ja nigdy nie pomijam mortala kiedy leci w tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones