PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874214}
5,7 1 069
ocen
5,7 10 1 1069
5,5 6
ocen krytyków
Detektyw Bruno
powrót do forum filmu Detektyw Bruno

Uwielbiam chodzić z dzieciakami do kina, ale mamy trudną sytuacje rodzinną. Czy są tam jakieś wątki choroby, śmierci itd? Gdzie są np. rodzice głównego bohatera?
W zwiastunach często tego nie pokazują, że film zawiera takie wątki, a z powodu choroby mojego męża muszę unikać tego tematu. Ostatnio tak się nam zdarzyło na "Za duży na bajki", gdzie praktycznie pół filmu opierało się na chorobie nowotworowej matki chłopca. Mój syn przepłakał część filmu, mój mąż też czuł się nieswojo i w końcu wyszedł z młodszym z seansu.
Tłumaczę się od razu, bo jak kiedyś zaczęłam już taki temat to było dużo odpowiedzi (bardzo uprzejmych - to nie zarzut), że z dziećmi powinno się rozmawiać o wszystkim i nie powinno się czegoś unikać. Ja nie unikam, po prostu po rozmowie z 5- i 7- latkiem o tym, że musimy być przygotowani, że tatuś może umrzeć jakoś nie chce im tego pokazywać na ekranie.
Ps. My na razie wygraliśmy z chorobą. Jakby ktoś był w podobnej sytuacji i potrzebował pogadać - chętnie wysłucham

norsevia3

Tak, w filmie jest wątek śmierci rodziców, w sumie w pewnym sensie wokół niej kręci się cała fabuła.

ocenił(a) film na 1
norsevia3

Ten film to kopia historii z filmu musicalowego Anie. Nie warto zawracać sobie głowy.

krytyk_wasz

Pana/Pani "opinia" jest nadużyciem. Absolutnie to nie jest kopia wspomnianego tytułu. Harry pozerowi też umarli rodzice...

krytyk_wasz

Ty troll_wasz albo fejk_wasz powinieneś się nazywać. Konto założone 31 maja i oceniło tylko dwa polskie filmy dla dzieci i jednemu "Za duży na bajki" dało 8 punktów, a tu krytykuje i dało 1 pkt...

krytyk_wasz

Uwaga na Wasz_krytyk to troll.

norsevia3

Bardzo pozytywny film. I ma oczyszczające wzruszające zakończenie. Nie ma niczego czego dzieci miały by się obawiać. jasne wesołe kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones