PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 380 854
oceny
6,9 10 1 380854
5,9 33
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Mega!

ocenił(a) film na 9

Film jest Mega zajebisty Meryl Streep?? Love Love Love Po prostu bardzo dobrze odegrała rolę
wrednej jędzy . Polecam ten film jest godny uwagi :P

ocenił(a) film na 9
Aiva1993

Moim zdaniem jedna z najlepszych ról w dorobku Meryl.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Też prawda najbardziej mi się podoba właśnie w tym filmie :D

Aiva1993

Na żadnym filmie tak szybko się nie pożygałem

ocenił(a) film na 9
Prism

uzasadnij

maciekb80

Najadłem się czekolady (jest też taki słąby film o takim tytule) no i jako tak wyszło.

ocenił(a) film na 9
Prism

Sam jesteś słaby ziomuś po prostu to nie jest film dla Ciebie podejrzewam że oglądasz filmy , na których nie trzeba myśleć bez żadnego przesłania tylko siedzisz i gapisz się w tv to tyle ;P

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Słaba gra aktorska, a Meryl Streep ubiera się jak ździra.

ocenił(a) film na 9
prowseed

O następna inteligentka ;] . Jak Ci się nie podobał film to go nie komentuj dziecko ;] Jak zdzira powiadasz ? Ciebie nawet nie stać na takie ciuchy jakie ona miała w filmie to tyle .

ocenił(a) film na 9
Aiva1993

Albo inteligent :]

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Dziecko mówi ktoś, kto się urodził w 93 roku ( uzasadniony domysł ). Patrząc na formę Twoich wypowiedzi pewnie jeszcze nie ukończyłaś szkoły średniej. Jak mi się nie podoba, to mówię, że mi się nie podoba: zmarnować dwie godziny można w wiele różnych sposobów, ale oglądanie tago gniota jest najgorszym z możliwych wyborów. Stać, czy nie stać- na pewno bym się w takie ździrowate szmaty nie ubrał. Ciebie nawet nie stać na sensowną wypowiedź. Nie podpasowała Ci opinia, to od razu atakujesz człowieka. A myślałem, że rozmawiamy o filmie, to jak to jest, hm?

ocenił(a) film na 9
prowseed

Dziecko kochane na pewno mam wyższe wykształcenie od siebie bo szkołę średnią ukończyłam do twojej wiadomości ;)) Po drugie DZIECKO jestes dzieciaczkiem skoro nie potrafisz porządnie skomentować filmu tylko od razu wyzywasz kogoś od zdzir , poza tym jeżeli się dzieciaczkowi nie podoba to można to napisać bardziej inteligentnie a nie atakować aktorkę i ją wyzywać . Także powodzenia w dalszym toku poszerzania wiedzy i nie oceniaj czy ktoś skończył szkołę czy nie bo możesz się cwaniaku przeliczyć , bo podejrzewam że ty nawet średniej nie skończyłeś bo siedzisz w zawodówce albo masz wykształcenie gimnazjalne szczylu dziękuję amen . a film uważam dalej za DOBRY ! ;d

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Super, ukończyłaś szkołę, więc teraz możesz sprzedawać szejki w mcdonaldzie. Poza tym z logicznego punktu widzenia nie możesz mieć wyższego wykształcenia od siebie samej, ale rozumiem, że chciałaś napisać 'ciebie', tylko po prostu nie zbyt dobrze znasz się na języku polskim. 'Ubiera się jak ździra' i 'jest ździrą' to dwie różne rzeczy, ale rozumiem, że twój małopofałdowany móżdżek nie jest w stanie zrozumieć tak ogromnej różnicy.
PS: pisanie, że ktoś jest dzieciakiem to świetna oznaka braku arumentów i jednocześnie małej inteligencji. Po prostu starasz się kogoś słownie poniżyć, bo brak ci logicznej riposty.
PPS: a ja film dalej uważam za porażkę kinematografii. Czy to coś zmieniło w twoim nudnym życiu? Podejrzewam, że nie, więc dlaczego tak się pocisz jak odpowiadasz?

prowseed

mimo waszych tutaj potyczek, filmu drugi raz za nic nie obejrzę. Znowu mnie zemdli i będę musiał wcześniej pranie zrobić. Szkoda mi drogocennych chwil mojego życia.

ocenił(a) film na 9
Prism

No i dobrze i nie oglądaj każdy z nas jest inny i każdy ma inny gust i już ;PP

Aiva1993

To nie obejrzę. Poszukam innych filmów, takich co bardziej mi się spodobają. Bo mam inny gust i mało filmów dla mnie kręcą. Ale jak już nakręcą to je oglądam i jestem tak zajebiście wyluzowany i fajnie się czuje jak obejrzę taki film. A tak wogóle to sobię przypomniałem, że tego filmu nie obejrzałem jednak. Obejrzałem przed chwilą trailer na YT i powiem, że i tak mnie zemdliło, że "o ja"... także wiem, że to jest słaby film. Ty rozumiem nie wiesz, że to jest słaby film. Ja też wielu rzeczy nie wiem. Ale pokornie spoglądam na swiat i chłonę prawdę z różnych źródeł i doświadczeń.

ocenił(a) film na 9
Prism

Z takimi wypowiedziami to idź może na inne forum nie filmowe?

Ewelina10070

ciężko znaleźć nie filmowe forum. Nawet jak google wpisuje nie filmowe forum to mi filmowe wyskakują. W sumie to zdziwiłbym się gdybym znalazł nie filmwe forum, takie bardziej nastawione na tekst, wypowiedz a nie na film.

ocenił(a) film na 9
Prism

Mądrala się znalazł. I to ze słabym żołądkiem ;). Nakręć coś sam na pewno ci się spodoba. A dziwne, że Titanica wysoko oceniłeś tez rzygałeś?

Ewelina10070

Titanic to dobre 10 lat temu oglądałem, wtedy jeszcze mama prała to co zarzygałem, więc mniej mi to przeszkadzało. Może stąd wyższa ocena... Z jakiego obszaru mózgu przyszło Ci porównanie do Titanica?

ocenił(a) film na 9
Prism

Nie chce mi się już do Ciebie pisać.

Ewelina10070

Rozumiem, że masz inne zainteresowania i cieszę się z tego. Ludzie mają mało czasu ale nawet nie są tego świadomi. Dlatego czasami zamiast obejrzeć kolejny film siedzimy na forum i piszemy o filmie który widzieliśmy wcześniej.

maciekb80

Zaczął się film i nie minęło pięć minut a ja miałem już całe spodnie pełne wymiocin

ocenił(a) film na 9
Prism

Hahaha o ja że tacy ludzie istnieją . A ja jak patrze na twoje komenty to posrałam się prawie

Aiva1993

"o ja" zaskoczyło Cię istnienie takich ludzi jak ja. Pewnie jakoś słabo u Ciebie z wyobraźnią.

ocenił(a) film na 9
Prism

No wiesz ludzi zaskakuje to że ktoś jest debilem takim jak Ty ale we współczesnym świecie takich ............. jest sporo :D. I jakoś nie mam zamiaru wyobrażać sobie tego jakim jesteś cofniętym człowiekiem ;P

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

No wiesz, jedyne, co ciężko sobie wyobrazić, to fakt, że ktoś tak mocno pruje dupę do filmu, który jest po prostu słaby. I nie mów nic o filmach z przesłaniem/myśleniem, bo jeśli dla Ciebie te farsa kina ma przesłanie i wymaga myślenia, to chyba normalnie mało myślisz : )

ocenił(a) film na 9
prowseed

Hahah jesteś śmieszny ;P Szkoda komentować twoich wypowiedzi :D

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Szkoda mi takich żałośnych istot jak ty. Co, mam ci teraz napisać: "Jak się nie podoba, to nie komentuj" wpisując się w schemat twojego płytkiego myślenia o wszechbycie? I w między czasie zapoznaj się z podstawami konstruowania zdań w języku polskim.

ocenił(a) film na 9
prowseed

Nie mam czasu żeby odpisywać na twoje denne wypowiedzi bo to bez sensu jesteś tępy i tyle , ja już nie powiem czego Ty się powinieneś nauczyć choć śmiem stwierdzi , iż nic by Ci to nie dało także weź się przymknij i zajmij się czymś na Twoim poziomie ;] . Maciekb80 ten człowiek właśnie nie potrafi uzasadnić swojej negatywnej oceny bo sprawia mu to zajebiste trudności koniec kropka . I nie próbuj dalej inteligentnie się wypowiadać bo i tak wszyscy wiemy że korzystasz z jakiegoś alee i tak w twoich wypowiedziach brakuje logicznego myślenia Pozdro ;]

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Zazwyczaj człowiek się uczy całe życie, chociaż w twoim przypadku przestaje po liceum. Szkoda ci czasu na odpisywanie na denne wypowiedzi, a jednak zmarnowałaś dwie godziny na ten denny kinematograficzny chłam w postaci powyżej wspomnianego filmu... Wybacz Aiva, ale muszę się zniżyć do twojego poziomu i powiedzieć wprost: "Zamknij dupę".
Film jest porażką, tak go zapamiętałem oglądając rok temu. Teraz dzięki tobie ocenę z trzech gwiazdek zamieniłem na jedną- tak dla zasady. Dodam tylko, że tak nisko oceniłem jeszcze tylko film opisujący historię człowieka, który się nie myje. Btw: czy meryl streep myła się w filmie Diabeł ubiera się u prady? Też chyba nie... hmmm.

Aiva1993

"Nie mam czasu żeby odpisywać na twoje denne wypowiedzi bo to bez sensu jesteś tępy i tyle",
"ten człowiek właśnie nie potrafi uzasadnić swojej negatywnej oceny bo sprawia mu to zajebiste trudności "
powiem, że bardzo ciekawa logika wypowiedzi, aż sprawdzę w mojej ulubionej żółto-niebieskiej książce od logiki matematycznej czy to ja zapomniałem kilku podstawowych tautologii... czy rzeczywiście spotkałem się prawdziwym "humanistą"

ocenił(a) film na 1
Prism

Ja bym szukał w dziale teorii aksjomatycznych ; ) hehe

ocenił(a) film na 9
Prism

Powiem tak jeśli nie wiesz z kim piszesz to nie wysnuwaj durnych teorii ;) . NIe wiem co ma się logika matematyczna haha. Może udajesz kogoś kim nie jesteś(analiza matematyczna hahah smieszny jesteś) studiujesz zapewne polonistykę bo z matmą u Ciebie kiepsko a na forum o filmach udajesz znawcę :D . Nie czytam Twoich wypowiedzi bo mnie nie interesują i chyba nie tylko mnie także usuń się stąd :DDDDDD. Nie wiem może myślisz że każdy tutaj wpadnie w depresję bo nie lubisz tego filmu co my smutne ;(

Aiva1993

Ekstrapoluję na podstawie niepełnych danych. Dziękuję, że nie czytasz moich wypowiedzi. Przyjemnie mi z tego powodu. Nieprzyjemnie natomiast z powodu wspomnienia o depresji. Mój cel to nie Twoja depresja, tylko rozwój Twojej osobowości w kierunku oglądania urywających trzewia filmów a nie takiego mydlanego niewiadomoco.

ocenił(a) film na 9
Prism

Człowieku skończyłeś już? Nudzi Ci się w domu ? Chyba siedzisz na bezrobociu albo się nie edukujesz skoro masz czas na pisanie tych bzdetów masz chyba jakiś problem ;]. Mówię ci skończ już bo nie chce się już komentować tego Twojego bagna ;) Pozdrawiam:) I lepiej sam rozwiń swoją osobowość bo jest z nią lekki problem

Aiva1993

Nie nudzi mi się. Właśnie taka dyskusja wydaje mi się interesująca. Rozwijam swoją osobowość na wiele sposobów. Kino, teatr, walki gladiatorów... Rozwój Twojej osobowości nakierowałbym na takie aspekty życia jak: opanowanie, zarządzanie stresem, procesy myślowe.

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Jeżeli poświęcasz połowę dnia na odpisanie na jeden post, to, że tak powiem, "pozdro dla Ciebie". Mi na przykład napisanie tej wiadomości zajęło 30 sekund, co porównałbym do przesiadania się z fotela na kanapę obchodząc stół dookoła.

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Widzisz, tak jest skonstruowany świat, że wszędzie jest matematyka. Jeżeli nie widzisz jak ma się logika matematyczna do Twoich wypowiedzi to zamilcz lub zamilcz.

ocenił(a) film na 9
Prism

człowieku czy ty potrafisz uzasadnić swoją negatywna opinie?

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Uzasadnij swoją pozytywną opinię, najlepiej w formie rozprawki.

ocenił(a) film na 9
prowseed

A Ty swoją negatywną w formie: szkic interpretacyjny

ocenił(a) film na 1
Aiva1993

Żaden dzieciak nie będzie mi mówił co mam robić.

prowseed

Sam jesteś dzieciak, wyluzuj trzpieniu.

ocenił(a) film na 1
Prism

Dobra spoko wyluzujmy gumę, masz rację- chodź pouczymy się do sesji, w poniedziałek masz przecież egzamin z czesania włosów, a we wtorek z czytania i pisania : )

prowseed

Coś Ci się osoby pomyliły. Nie jestem Twoją matką! sory :/ ....

Aiva1993

a co to jest szkic interpretacyjny?... wiem,że mogę pogooglować ale wolę udawać mało rozgarnientą osobowość i dać Ci możliwość zabłyśnięcia niczym estragon w jajecznicy (polecam!)

ocenił(a) film na 1
Prism

Sprawdź w książce żółto-niebieskiej od logiki matematycznej.
Dodam tylko, że szkic, to jak chcesz opisać w książce całe swoje życie, a zamiast tego narysujesz kółko...
A interpretacyjny... Zinterpretuj pojęcie.
PS: Zabłysnąłem niczym termit w temperaturze 5000 stopni : )

prowseed

Aha, czyli szkic interpretacyjny to taka interpretacja tylko po prostu na poziomie gimnazjalnym. Obawiam się, że w przypadku tego filmu obie formy wypowiedzi ograniczyłyby się do jednego zdania typu: "Film jest po prostu typowym amerykańskim miałkim kawałkiem celuloidu."

ocenił(a) film na 1
Prism

Tak, albo: "Świetny film dla fanów weterynarii. Meryl Streep w roli konia? Love Love Love"

ocenił(a) film na 9
prowseed

z ta dyskusja na temat filmu poszliście tak w las że śmiech na sali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones