PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464761}

Diabelskie igraszki

The Daisy Chain
4,3 632
oceny
4,3 10 1 632
Diabelskie igraszki
powrót do forum filmu Diabelskie igraszki

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Jestem zaskoczony tak niskimi ocenami.Film jest ciekawy i ma fajny klimat.

ocenił(a) film na 7
Ryzling

Popieram :) Fajny i klimatyczny film. Z napięciem wyczekiwałam, co będzie się działo i jak zakończy się ta intrygująca historia. Dodatkowy plus za scenerię - mroczną, owianą mgiełką tajemniczości Irlandię.

Zdecydowanie wolę tego rodzaju thrillery niż filmy, w których od początku do końca krew leje się strumieniami.

Ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
Ryzling

Ja również oceniłam film pozytywnie. Wczoraj ogladnełam go w telewizji po raz pierwszy. Myślałam że będzie to jakiś dramat czytając skrót. W filmie wlasnie najbardziej podoba mi się ta tejemniczośc to że wiele rzeczy musimy się domyśleć bo nie sa nam podane wprost.

Mimo wszystko podobało mi się tez zakończenie nie było do końca rozwiązaniem problemu tego dziecka i ogolnie aż chciało się jeszcze ale dzięki takiemu finałowi mysle jak dalej może potoczyć się fabuła.

daje 8 i zdecydowanie moge powiedzieć że to bardzo dobry dramat i nie zgodze się z opiniami jakie zawarli użytkownicy w tematach niżej :)

ocenił(a) film na 7
kamiqa

Jest kolejny pozytywny głos. Bardzo mnie to cieszy :)

Nie wiem, skąd tak niskie oceny? Może ludzie mieli zbyt wygórowane oczekiwania? Ja ten film obejrzałam w zasadzie przez przypadek. Tytuł nic mi nie mówił, nie wiedziałam co to za gatunek i czego się po nim spodziewać. Nie szukałam żadnych informacji na jego temat. Lubię irlandzkie filmy (bo mieszkam na Zielonej Wyspie i interesuję się tym krajem) i jak tylko zobaczyłam, że "Diabelskie igraszki" są między innymi produkcją irlandzką, postanowiłam je oglądnąć. Usiadłam przed telewizorem i... mnie wciągnęło. Siedziałam, oglądałam z zainteresowaniem, rozpoznawałam znajome mi pejzaże i miejsca, a po zakończonej projekcji absolutnie nie żałowałam, że poświęciłam swój czas na ten film. Naprawdę mi się podobał. Widziałam wiele dużo gorszych thrillerów i horrorów - filmów tak głupich, że po paru (!) minutach z niesmakiem stwierdzałam, że to strata czasu...

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ryzling

Zgadzam się. Film jest niezły. Ostatnio wszystkie oglądane przeze mnie filmy opisane jako thriller kończyły się tak jak przewidziałam, a ten na końcu mnie zaskoczył. To, że krew nie tryskała i nie było żadnych śmiesznych potworów, tylko wpłynęło korzystnie na odbiór filmu. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Ryzling

Właśnie ! Przed chwilą skończyłam oglądać ten film na Canal+ i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał. Przede wszystkim - historia mnie zaciekawiła, wciągnęła i nie domyślałam się takiego zakończenia.
Skąd te niskie oceny ?

ocenił(a) film na 4
anj7

po obejrzeniu go na c+ ,stwierdzam ,ze film jest przecietny ,ale na 1 jak oceniaja go w innych tematach nie zasluguje ,bo az tak mierny nie jest,ale ogolnie jest wtorny i przewidywalny,moze po za ostatnia scena

ocenił(a) film na 6
Ryzling

Ja oceniłam film na 6.
Nie jest to niska ocena aczkolwiek spodziewałam się czegoś lepszego.
Przez te dziewięćdziesiąt kilka minut czekałam na moment, który sprawi, że serce podskoczy mi do gardła. Tak się nie stało. Nie wspominając już o samej Mhairi Anderson, która była dla mnie strasznie irytująca.
Na plus zaskoczyło mnie zakończenie.

ocenił(a) film na 3
Ryzling

Nie jestem w stanie sprecyzować czemu dokładnie ten film mi się nie podobał, wydawał mi się strasznie głupi podczas oglądania, i szkoda było mi tej biednej dziewczynki. Powalony i obleśny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones