PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464761}

Diabelskie igraszki

The Daisy Chain
4,3 632
oceny
4,3 10 1 632
Diabelskie igraszki
powrót do forum filmu Diabelskie igraszki

Zrozumienie zakończenia, które wg. mnie jest otwarte na indywidualne odczucia nie daje mi spokoju...
Moim zdaniem Marta cierpiała na zaburzenie psychiczne, dokonała zabójstwa swojego pierwszego dziecka poprzez śmierć łóżeczkową, dziewczynka pojawiła się aby uratować jej 2 dziecko przed taką samą śmiercią. Okazała się wybawieniem a nie przekleństwem. Co na ten temat sądzicie? proszę o Wasze opinie:)

ocenił(a) film na 7
Anulcina

Moim zdaniem tak nie było, bo gdyby była dobra, to czemu miałaby np. przebijać koło do pływania tej drugiej dziewczynce?

ocenił(a) film na 5
Anulcina

Ja uważam, że dziewczynka przykrywając lalkę zabijała właśnie dziecko, które wyniósł Thomas. Pamiętacie? Analogiczne odniesienie do wypadku kobiety z pomocy społecznej. Film niekiedy trzymał w napięciu, ale liczyłam na inne zakończenie i kilka innych zwrotów akcji, zatem nie będę go zaliczać do dobrych filmów.

ocenił(a) film na 3
MarcowaBabcia

Zgadzam się z Tobą.

użytkownik usunięty
Anulcina

Bardzo ciekawa interpretacja, podoba mi się. Byc może Marta miała zaburzenia psychiczne, zabiła pierwsze dziecko, ale ciężko mi uwierzyc w dobro dziewczynki. Aczkolwiek nie wykluczam, ze to też jest możliwe:). Film mi się podobał, dlatego właśnie, że ciężko zainterpretowac wszystko.

ocenił(a) film na 3

Co Wy opowiadacie. Marta była pod wpływem tej Daisy. Ona na samym końcu zabiła martę, zabrała jej dziecko i przed ojcem udawała ,że marta umarła przy porodzie ,po czym przykrywając dziecko kocem, zabiła to co ten Thomas miał na rękach.

ocenił(a) film na 8
Anulcina

W którym miejscu masz argument za czymkolwiek z tym zwiazanym?
Pewne jest, ze daisy nie byla dobra postacia.
Otwarte jest czy to choroba czy rzeczywoscie changeling. A jesli changeling to czy dziecko zostalo zabite w ostatniej scenie czy jednak podmienione na kolejnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones