PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5036}

Diablica

She-Devil
6,4 4 622
oceny
6,4 10 1 4622
5,7 3
oceny krytyków
Diablica
powrót do forum filmu Diablica

che che

użytkownik usunięty

Fajny ten film, ale mam problemik. Czy ktoś wie, czy można do tego filmu skombinować napisy? Nie mogę ich znaleźć od 5 miesięcy! Powiem wam, że podoba mi się ten film, i nie tak źle mi idzie z rozszyfrowaniem tego, co mówią. Polecam film tym, którzy lubią pośmiać się z biedoty niewiernego męża, wściekłości pożuconej żony i udręki bogatej kochanki. A pomysły o napisach zostawiajcie niżej, bo nie umiem pisać na blogu, che che :-).

ocenił(a) film na 9

a pytanko mam....skad masz ten film? sciagalas skads? bo mi strasznie na nim zalezy, poluje na niego juz dlugo dlugo i nigdzie nie moge namierzyc:(jezeli sciagalas(es) to napisz do mnie skad :) moj mail: agnezza@tlen.pl. Dzieki z gory:)

użytkownik usunięty
agnezza

Tak, był na Emule, nie wiem, czy teraz też jest. Możesz równiez poszukać w sklepach internetowych, np. na www.ebay.com

użytkownik usunięty

Masz może taki program, ALLplayer? Jeśli do tej pory nie udało ci się rozwiązać tego problemu to ściągnij ten program, tam automatycznie są napisy. :D:D:D W razie wątpliwości pisz na mój mail. majaxjankowska@wp.pl

ocenił(a) film na 9

hmm program mam, a jak te napisy odpalic?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones